Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MSZP-s címeres kitűzővel...

Ha MSZP-s címeres kitűzővel megyek a volt sulimba ami csontfideszes kiakadnának az ott lévők? Jó érzés lenne ha én is elégtételt vehetnék erkölcsi és politikai értelemben is azért hogy 4 évig láttam az egyház és a fidesz összefonódásának eredményét.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 20:56
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Természetesen szavazni :D mert oda kell majd mennem májusban.
2019. ápr. 4. 20:57
 2/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Nem az iskola dolgozói ülnek a választási bizottságban. Ráadásul vasárnap van a választás, szóval még "véletlen" sem sok esetleges volt tanárod lesz ott, legfeljebb ők is mennek szavazni. Szóval ezt az elégtételt buktad. De ha csak úgy visszamész egy szép hétköznapon, akkor is legfeljebb magadból csinálsz hülyét, azt meg lehet, hogy már úgyis megszokták a (volt) tanáraid.
2019. ápr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Szerintem annál nincs lejjebb amikor egyházi suliban pár lenyúlt milliárd megkapásáért a kormánypártot ajnározzák egy középfokú intézményben.
2019. ápr. 4. 21:08
 4/18 anonim ***** válasza:
80%

Ha ez nekik fontos és bírtak téged akkor maximum csalódottak lennének, hogy ennyi eszed van. De valószínűbb a hozzáállásodból ítélve, hogy eleve nem kedvelted te se a tanáraid és ők se nagyon téged így csak újabb bizonyítékot szolgáltatnál neki arra amit már eddig is gondoltak rólad.


#3 miért nem mentél valamelyik színvonalas állami iskolába akkor ha ennyire nem tetszik az egyházi suli?


(most komolyan van olyan fiatal aki MSZP-s? :D kb. 3%-ot tudnak a 18-29-es korosztályban, ennél csak a DK-t támogatja kevesebb fiatal. )

2019. ápr. 4. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
0%
Menjél nyugodtan, nem te leszel az egyetlen kitűzős.
2019. ápr. 4. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

Hidd el engem Újhelyivel és a többi európai értékeket szem előtt tartó politikussal megvettek szinte. A környezetemben pedig sok fidesz ellenes szavazott az MSZP-re és én amúgy is büszke vagyok erre.


Fontolgatom is hogy Botka polgármester Úr városába költözzek mert talán már egyedül ott van szabadság ebben az országban. IGEN MSZP!

2019. ápr. 4. 21:25
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha azt akarod, hogy röhögjenek rajtad csak tessék! :D
2019. ápr. 4. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és mszp-snek lenni igen ciki, annyira kb. mint dk-snak. Utóbbi is a pártodtól próbálja elcsalni a szavazókat. :)
2019. ápr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Én büszke vagyok rá. Szerintem az olyan kamu környezetvédők mint káder mindent aláírok bajszos sz. jánosok a cikik. Meg Bájer Zsóti.
2019. ápr. 4. 21:42
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Van is mire büszkének lenni! :'D
2019. ápr. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!