Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha MSZP-s címeres kitűzővel...

Ha MSZP-s címeres kitűzővel megyek a volt sulimba ami csontfideszes kiakadnának az ott lévők? Jó érzés lenne ha én is elégtételt vehetnék erkölcsi és politikai értelemben is azért hogy 4 évig láttam az egyház és a fidesz összefonódásának eredményét.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 4. 20:56
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Nekünk van mire igen. Nálunk még volt független igazságszolgáltatás is.
2019. ápr. 4. 21:44
 12/18 anonim ***** válasza:
100%
Ja, meg majdnem lett államcsőd is az idoljaid idejében.
2019. ápr. 4. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem oszt nem szoroz, hogy kitűzöd-e magadra vagy sem, így is tudják már a környezetedben, hogy nem vagy normális.

Amire újabb bizonyíték, hogy azt hiszed, azzal hogy kinevetteted magad, bosszút tudsz állni bárkin is.

2019. ápr. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

#13 látod pont ez a baj, hogy még ha el is hisszük, hogy ők becsületesek voltak és nem számoljuk 2008 végét 2009-et akkor is csak a töredékét tudtuk a V3-as országok gazdasági növekedésének illetve azt is, hogy jelentősen nőtt az államadósság, eladtunk minden állami céget szinte amit lehetett.(vízműveket adtunk el, mert az állam rossz gazda és a francia állami vízművek vették meg, mert érdekes módon nekik megérte :D)


Most akkor szerinted mivel jobb egy becsületes kormány aki inkompetens mint egy olyan akik korruptak de cserébe régiós szinten nő a bruttó hazai össztermékünk és az államadósság is csökken?

(Szerintem azért jobb a második, mert ha őket leváltják akkor lesz mit újraosztani míg ha az inkompetensek kormányoznak akkor minden nagyon igazságosan el lesz osztva csak épp egyre kevesebből kell megéljünk)

2019. ápr. 4. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekes és ostoba viselkedés az ilyesmi. Maximum szánakoznának. De bántani biztos nem bántaná őket.
2019. ápr. 5. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Hidd el engem Újhelyivel és a többi európai értékeket szem előtt tartó politikussal megvettek szinte."


Olcsón adod magad. A fideszeseknek legalább krumpli kellett. Sokkal több eszük van.

2019. ápr. 5. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Az MSZP csak egy álbaloldali párt.

Szavazz inkább egy igazi kommunista pártra

2019. ápr. 5. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
(Y)
2019. ápr. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!