Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért van az, hogy több...

Miért van az, hogy több évtizedes elnyomás után a magyarok jelentős része most is az oroszok felé húz?

Figyelt kérdés
Ez afféle Stockholm szindróma egy egész társadalomra kivetülve?

2019. ápr. 5. 13:47
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
42%
Én semmi olyat nem vettem észre, ami részrehsjlásra adna feltételezést. Nekem (falun) van egy MTZ traktorom. Meg vagyok vele elégedve! Bár, még a szovjet időszakban gyártották... Most hazudjam azt, hogy összességében rossz traktor? :D
2019. ápr. 5. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
65%
Nincs az kérdező! Ami van, az az, hogy a diktátorok összetartanak, mint bárki más, akiknek ez fontos. És ők azt is meg szeretnék határozni, mit gondoljon a többi ember. Van jó csomó, aki fél, ezért ha úgy véli, látják, ezt mondogatja. De nem gondolja!!!
2019. ápr. 5. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
41%
Az oroszokkal nem volt baja senkinek, a kommunistákkal amnál inkább... Értelmes ember különbséget tud tenni a kettő között.
2019. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
20%
A kádári népnevelés miatt. Ezért akarják vissza azt a rendszert, mert abban szocializálódtak, akkor voltak fiatalok, "régi szép idők". Ezek vágyát teljesíti ortbán, és a fidesz.
2019. ápr. 5. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
63%
Mert a legtöbb magyar idióta...
2019. ápr. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
29%
Viki kitalálta hogy legyen mégegy atomerőmű, ezért hitelt vett fel, természetesen a ruszkiktol. De viszont olyan megállapodást kötött a két ország hogy érdekes módon 100 évre titkosították. Szerintem ezt ezért titkosították. Egy esetleges háborúban nem hiszem hogy együtt működnénk a NATO-val. És még had ne soroljam..
2019. ápr. 7. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
42%
Mert a nyugat már nem az a "szabadság birodalma" mint ami korábban volt, hanem egy égészen utópisztikus beteg világ kezd ott kialakulni. Egészen elképesztő amik már ott történnek, a liberalizmus liberálfasizmussá alakult. Egy egészséges nem agymosott ember gyomra már ezt nem veszi be. Ezek mellett Oroszország gyakorlatilag fény a liberalizmus sötétségében. De nyugaton is a normálisabbak egyre inkább szimpatizálnak Oroszországgal hasonló okokból. Ezt pl német ismerőseimtől tudom, hogy ott is egyre többen példaként tekintenek Oroszországra, mert elegük van a sok baromságból
2019. ápr. 10. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Hát, nem tudom. Én a nyugati jólét helyet biztos nem választanám a jéghideg Oroszországot, ahol köztudottan a maffia uralkodik a rendszerváltás óta. Inkább elviselek néhány nyugati faxságot, ha cserébe jól élhetek, megbecsülik a munkámat és emberszámba vesznek és legalább nem kell attól félnem, hogy mikor lőnek tarkón ha valamiért nem vagyok szimpatikus a rendszernek.
2019. ápr. 10. 18:58
 19/20 anonim ***** válasza:
28%
Érdekes, itt mindenki úgy beszél, mintha az események történnének vele. Eddig azt hittem, az ember attól az, hogy az eseményeket irányítja, nem elviseli.
2019. ápr. 11. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
54%

Mert ugyan olyan idióta iszákos barmokból áll mindkét nép. (Saját tapasztalat)

Random info: Amúgy a "szovjet" szó eredti jelentése tanács.

2019. jún. 11. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!