Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A kormánypárti képviselők...

A kormánypárti képviselők jelentős részét fel sem vennék egyetemre?

Figyelt kérdés
[link]

2019. febr. 19. 21:45
 1/6 anonim ***** válasza:
79%
Fel sem vennék. Ez már csak így van. Orbán sem vette fáradságot nyelvvizsgára. Ahhoz egy kicsit át kéne nézni az anyagot. Ő ezt csak másra nézve érzi fontosnak. Nemcsak ezt.
2019. febr. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

2020 tól lép életbe az a szabályozás. Viszont én nem látom értelmét. Egyrészt nekik sem kellett, másrészt manapság a fiatalok közül angolul csak az nem beszél aki totál hülye.


Én sem iskolában tanultam meg nem is akartam csupán rámragadt mivel a számítástechnikai berendezések, játékok stb mind mind angolul van.


Főiskolához nem kellene nyelvizsga csak ha külföldön akar tanulni vagy ha már diplomát szerzett akkor ott tevékenykedik az ember ami így is működik, ha elvégzed az orvosit nem mehetsz mindjárt külföldre dolgozni hanem ott kell először komisszió elé ülni bebizonyítani hogy ismered az adott állam nyelvét csak utána kapsz engedélyt hogy orvosként dolgozhass.

2019. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
42%
Kíváncsi vagyok az ellenzéki képviselőkre, akik még írni se tudnak! Őket felvették e volna? És az a vicc hogy így akarnak Viktort buktatni. Kész vicc az egész állam meg az ellenzék is!!!
2019. febr. 19. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
# 3 én megvetem az egész ellenzéket de ebben a témában igazuk van
2019. febr. 19. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mondtam hogy nincs igazuk?
2019. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"sem iskolában tanultam meg nem is akartam csupán rámragadt mivel a számítástechnikai berendezések, játékok stb mind mind angolul van."


Azért, mert tudod, hogy mit jelent a Quick Race, még nem tudsz angolul.

Egyébként valóban fölösleges.

2019. febr. 20. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!