Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Milyen jogon kritizálják a...

Milyen jogon kritizálják a Miniszterelnök Úr 7 pontos akciótervét?

Figyelt kérdés
Miért jó ez nekik?

2019. ápr. 6. 23:01
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
93%

Eddig nem ismertem a hét törpét. Most már igen. Így már én is tudom kritizálni.


Amúgy meg jó tájékozódást kívánok, és ha menne, akkor kevesebb valótlanságot állítanál.


Pláne, ha még menne a logikus, elvakulatlan gondolkozás is.

2019. ápr. 6. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
82%
Ez a szabadságharc olyan mint amikor belépsz egy elit klubba ahol az öltöny nyakkendő az előírt viselet és te nekiállsz harcolni, hogy klott gatyát akarsz hordani.
2019. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%
#12 Ez nagyon zavaros. Segítenél megérteni, amit írtál?
2019. ápr. 6. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%
Ti tényleg ilyen hülyék vagytok hogy még mindig beveszitek ennek a trollkodását? :D
2019. ápr. 7. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
91%
Trollkodik, ismétli magát, de nem tud érvelni. Igen, észre vettem. Ettől nem én vagyok a hülye. Úgyhogy kikérem magamnak, hogy sértegess! Engem meg érdekel, hogy más véleményének szajkózásán kívül van-e saját mondani valója.
2019. ápr. 7. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
45%
Egyszerű, a pénztárcájuk alapján döntenek, hogy migri vagy nem migri.
2019. ápr. 7. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
27%

Kritizálni a szólásszabadság jogán kritizálhat bárki, bármit, a demokráciákban.

A tagadás, vagy egy állítás rövid cáfolata, még nem kritika.

A kritika a vélt, vagy valós álláspont érvekkel alátámasztott igazolása, vagy cáfolata.

És olyan is rendszeresen előfordul, hogy a kritikus a kritikájával nem éri el a többség egyetértését.

Egy tény, ha itt diktatúra lenne, akkor nem lehet(ne) kritizálni, vagy rágalmazni a kormány politikáját következmények nélkül.

2019. ápr. 7. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%

"Egy tény, ha itt diktatúra lenne, akkor nem lehet(ne) kritizálni, vagy rágalmazni a kormány politikáját következmények nélkül."


A diktatúra egy költői túlzás, amíg van NATO és EU, itt sosem lesz diktatúra. Ellenben autokrácia igen, és az is épül ki jelenleg.


Az eredeti kérdésre pedig:


Az 1-es és 4-es pont kapásból ellentmond egymásnak, tekintve, hogy a "migránskártya" a görög nemzeti kormány biznisze. Most akkor tiltsuk be, és mondjunk is ellent az első pontnak?


"2)Ne legyen kötelező a migránsok befogadása"


Eddig sem volt kötelező. Menekültek befogadása a kötelező, és ezt még jóval 2015 előtti egyetemes emberi jogok címén írtuk alá. A kvóta sem befogadásról, hanem elbírálásról szólt, hogy megállapítsuk ki gazdasági bevándorló, és ki menekült...hatalmas különbség.


A 3-ast támogatom, de az EU is, tekintve, hogy kemény pénzeket perkál Törökországnak, hogy ne engedjék tovább őket.


Az 5-6-7-es pontok pedig szimplán f"szságok a kampánykedvéért.

2019. ápr. 7. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

1)A migráció kezelését visszaadni a nemzeti kormányoknak

~ a nemzeti kormányok kezelik az ügyet.. Azért tanácskozni hadd legyen már szabad.



2)Ne legyen kötelező a migránsok befogadása

~ összefügg az első ponttal. Egyébként nem kötelező és soha nem is volt az.



3)Érvényes okmányok nélkül ne lehessen belépni Európába

~ az EU is dolgozik ezen.



4)Migránskártya és migránsvízum megszüntetése

~ miért, legyenek rögtön állampolgárok? Azért hadd legyen már valami státuszuk amíg megvizsgálják, hogy maradhatnak-e vagy sem...



5)Soros György bevándorlást segítő szervezeteinek kevesebb pénz, helyette a határvédelem támogatása

~ Soros =/= mumus. Csak nem nyugger vagy?



6)Keresztényeket ne érje hátrányos megkülönböztetés Európában

~ hol éri őket hátrányos megkülönböztetés?? Az, ha egy diákot kicikiznek az osztálytársai mert vallásos, az társadalmi szintű ""probléma"" (bár inkább fejlődés szerintem, de ne menjünk bele).



7) Bevándorlást ellenző vezetőket az uniós intézmények élére

~ akkor nekem is vissza kell mennem Magyarországra élni? Tilos lenne elköltözni a szülőföldedről? Azt értem, hogy ez Orbánnak miért lenne jó, de értelmes európai miért akarna ilyet? Nem tetszik a szabadság?

2019. ápr. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!