Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha baloldali vagyok, de nem...

Ha baloldali vagyok, de nem oroszellenes, nem fogadnék be migránsokat, és véleményem szerint van egyfajta cigány probléma (amit meg kéne oldani minél hamarabb), melyik párt lenne a legmegfelelőbb, ami mérhető is?

Figyelt kérdés

Valamint a NATO-t sem szeretem.


A NATO-t konkrétan Amerika miatt nem szeretem, támogatnám inkább az egyfajta európai együttműködést, bizonyos kérdésekben (például terrorizmus) meg szerintem a legjobb lenne egy uniós szintű, egységes szervezet, bevonva az USA-t és Oroszországot is, esetleg még Törökország.


Szerintem ilyen párt nem nagyon van Magyarországon, mely ezekhez közel állna.


2019. ápr. 7. 10:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
54%
#10 Tehát nem szeretnél migránsokat befogadni és szerinted van egyfajta cigány probléma és a DK-ra szavazol? A többi pontot már ki se emelem.
2019. ápr. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
50%

Tehát mégegyszer, a gyengébbek kedvéért:


"ha bizonyos kérdésekben kompromisszumot kötsz magaddal!"

2019. ápr. 7. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ilyen tényleg nincs jelenleg a politikai palettán.
2019. ápr. 7. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező! Te nem baloldali érzelmű vagy,hanem egyértelműen Jobb!

A te pártod a Jobbik!

2019. ápr. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

#14

Attól, hogy a Jobbik politikájába számos népszerű baloldali elemet kever, attól azok az elemek nem válnak jobboldaliság fémjelzőivé. Csak azt mutatják, hogy honnan (is) kíván szavazókat szerezni a Jobbik.

2019. ápr. 14. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
20%

Az,hogy a Jobbikban már van halvány baloldali elem az szinte semmit nem változtat a valós nézetükből. Nyílván rájöttek,hogy ha a választásoknál győzni szeretnének,akkor a másik oldalt is meg kell szólítani! Ennyi! Visszatérve a kérdező kérdésére... a más népekkel,nemzetekkel való "idegenkedés" pl a be nem telepítés támogatása tipikus jobb oldali nézet! De a nemzeti hűség,konvzervatizmus, is klasszikus tiszta jobbos felfogás! Magyarországon a Jobbik ilyen! Oké,hogy Orbán.V is mindig azt szajkózza,hogy el kell utasítani a balos Brüsszelt,de Vikinknél ez csak taktika! Egyébként ha már a Fidesznél tartunk..a Fidesz soha nem volt igazi Jobb oldali párt! Sőt! Eleve liberálisként kezdték, magyarul ez volt a válaszuk arra a rendszerre amiben akkor éltek! Követelték a szólásszabadságot,véleménynyílvánítást stb.. Buzgó kis gyerekek voltak akiknek elegük volt sz öreg párttitkárokból. Lényegében erről szólt a megalakulásuk. Ezért is voltak a 90-es évek elején/közepén a mai LMP-nek megfelelő SZDSZ-el fúzióban kis ideig! De nem volt átütő sikerük az ős liberális párttal!

Így hát a Fidesz ötletgazdája,taktikusa nevezett Orbán Viktor rájött,hogy kellene egy új arculat.. így hát eldöntötték,hogy konzervatívak lesznek! Ekkor történt a Fideszben óriási szakadás..rengeteg alapító nem értet ezzel egyet,nem akart a konzervatív jobb oldal felé húzni! Így hát az egyik legfontosabb alapító is búcsút intett a Fidesznek rengeteg társával egyetemben. Ő volt Fodor Gábor O.V legjobb barátja,kollégiumi szobatársa aki ma és azóta kemény baloldali mag lett!

És ha már kikötöttünk a bal oldalnál.. aki balos érzelmű, az egyáltalán nem konzervatív hanem liberális, minden ember számára egyforma fontos és számít rájuk származástól,nációtól függetlenül,és ugye ezáltal adja magától,hogy betelepítés párti,és nem pedig nemzeti! Kvázi a jobbnak a tök ellentéte! Nyugat Eu-ban ez az erős néppártosodás, szociáldemokratizmus egyfajta lelkiismeret és megbánás ami 70-80 éve történt!

Ha szimbolikus akarok lenni,amikor a teremtő vízözönt árasztott, és elpusztított mindent,mindenkit..megígérte,hogy a világot soha többé nem engedi,hogy víz által pusztuljun el!

2019. ápr. 15. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!