Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Puzsér nem vesz részt az...

Puzsér nem vesz részt az előválasztáson, így már biztos, hogy Tarlós ellen nem lesz közös ellenzéki főpolgármester-jelölt. Miért nem veszik észre egyesek, hogy az ellenzék megosztása a Fidesz érdeke?

Figyelt kérdés

[link]


A kérdésemmel kapcsolatban megjegyezném, tavaly decemberben válaszban az alábbit írtam egy másik kérdés alá: "Ideje leállni a Puzsér melletti kampánnyal, Tarlós ellen egyetlen erős, komolyan vehető kihívó kell, semmi szükség celebekre akik megosztják az ellenzéki szavazókat. Aki Puzsérra szavaz, az Tarlóst erősíti."

Ezt a válaszomat majdnem nulla százalékra lepontozták. Az idő engem igazolt, Puzsér most az utolsó pillanatban kihátrált, nem vesz részt az előválasztáson. Gyakorlatilag megosztja az ellenzéket, ráadásul úgy, hogy ki se derül, a budapesti előválasztáson az ellenzéki szavazók közül körülbelül mekkora arányban támogatnák őt.


2019. ápr. 9. 12:48
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

... de nekem van igazam... de nem, mert nekem van igazam... - magvas érvelések. Körülbelül ez a színvonala a magyar politikának. Ez a színvonal mindenkié, aki elfogadja és nem lázad ellene. Viszont akkor miért csodálkozunk az eredményén.

Egyébként tévhitekkel még nehezebb vitatkozni, mint a vallás témakörében. Ott legalább világos (elég nagy résznek), hogy hittel nem vitázunk, mindenkinek olyan, amilyent szeretne. Na de a tévhit káros annak is, aki képviseli. És ilyen körülmények között el lehet sütni tetszetős szövegeket formálisan helyesen. Sajnos azonban a tényekkel nincs köszönőviszonyban. Mert a tény az, hogy kevés bennfentes annyit lophat, amennyit akar, van néhány, akinek van annyi képessége, hogy ilyen körülmények között is jól él, nagyobb rész gürcöl eredménytelenül, de a legnagyobb és folyamatosan növekvő rész vegetál. És mindezt nem lehet betudni kizárólag Fidesznek. Az nem ellenzék, aki mindent a Fideszen kér számon. Az (vak) ellenség. A Fideszen kérjük számon azt, ami az ő sara (van belőle bőven), fogadjuk el ami az ellenzék sara, vegyük tudomásul, hogy van környezetünk, amelyet nem mi formálunk, inkább fordítva, egyszóval ne vagdalkozzunk, hanem éljünk a valóságban.

És fogjunk össze, mert együttműködés nélkül nem lehetséges építeni. Azt mondanám, a Fidesszel együtt, ha nem tette volna ezerszer világossá, ők csak a meghunyászkodásból kérnek, az önálló szuverén emberből nem.

2019. ápr. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
21%
A Fidesz nem lopott. Ez csak az ellenzék rágalma. Semmi bizonyíték nincs rá.
2019. ápr. 10. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
2019. ápr. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 A kérdező kommentje:

Ezt nézzétek! Önmagáért beszél

[link]

2019. ápr. 13. 18:12
 25/30 anonim ***** válasza:
22%

#24

Nos igen, ki mondta, hogy Puzsérnak céljában áll leváltani akár a kormányt, akár Tarlóst? :)

Jól látszik, hogy kik a megbízói és milyen lelkesen dolgoznak a fidesznek.

2019. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
34%

Mikor esik már le, hogy miért van a megosztottság? Szerinted jogos, hogy összefogást meg koordinált indulást harsog az egész baloldal utána meg kihagyják a Jobbikot az egyezkedésből(holott még egész Budapestet nézve is valószínűleg erősebb a DK-nál is) és az a régi elit mondja meg, hogy mi legyen Budapesten akik együttesen se érik el a 20%-ot?


Az miért nem fáj neked, hogy felrúgják az előválasztást azzal, hogy a Jobbikot kihagyják Budapesten?


Szerinted mit kéne tenni? Eleve az hogy nem indul Puzsér az előválasztáson nem csak rajta múlik ha Karácsony és az MSZP-P, DK, Mommentum visszakozna és tényleg arra törekedne, hogy valós összefogás legyen minden párt részvételével akkor ez a helyzet visszafordítható lenne.

2019. ápr. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
34%
Hajrá Puzsér!
2019. ápr. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
32%
Hajrá Tarlós!
2019. ápr. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
29%

Kedves 67%, szerinted az hol korrekt, hogy az LMP-nek 27-3, meg 27-4 ajánlatokat adnak, melyek rosszabbak a DK és a Momentumnak tett ajánlatoknál?

Amikor tényszerűen az LMP nagyobb támogatottsággal rendelkezik valamivel mint a DK, a Momentumnál pedig konkrétan 2* népszerűbb...


Hogy van az, hogy a Jobbikot teljesen kizárják, amikor a XVII. Kerületben nekik van a legnagyobb támogatottságuk?

De azért Budapesten kívül, országszerte várnák az együttműködést, mindenhol ahol a Jobbik az erősebb...

Komolyan ez az Óbaloldal egy vicc.

Pszichopaták, és/vagy Fidesz bérencek!

2019. ápr. 13. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Melyik álomvilágban rendelkezik több támogatóval az LMP, mint a DK? Már a Momentumnak is több támogatója van, mint az LMP-nek, amire még én sem számítottam, sőt...


"Hogy van az, hogy a Jobbikot teljesen kizárják, amikor a XVII. Kerületben nekik van a legnagyobb támogatottságuk?"

Nem tudom mit szívsz, de adj már nekem is belőle.

[link]

Ezek egy éves adatok (nem közvéleménykutatás, hanem teljesen valós adatok), mivel azóta országosan csökkent a támogatottságuk, nem gondolom, hogy ezen egy kerületben megsokszorozódott.

Ugyanitt az LMP egyik prominens politikusa 5%-ot se kapott...


De kíváncsi vagyok, hogy neked milyen adatokkal sikerül alátámasztanod röhejes állításaidat.

2019. ápr. 14. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!