Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » "Akinek nincs semmije, az...

"Akinek nincs semmije, az annyit is ér" kijelentéssel mi a probléma, miért értették félre sokan?

Figyelt kérdés
Azért 40-50 éves korára illik valami egzisztenciát felépíteni az embernek.

2019. ápr. 9. 22:17
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
83%
Nincs vele semmi gond, csak azért ne olyan mondja már, aki azért gazdag mert "haver" és az ország pénzét nyúlja le.
2019. ápr. 9. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
29%
#10 nem tudom, szerintem valószínű, hogy nem de ha rendesen csinálod akkor mondjuk ugrik a bevételed harmada de az még mindig legalább nettó 2 ezres órabér. (Katával és heti 6 órával számolva megvan a havi nettó 50 ezred)
2019. ápr. 9. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 anonim ***** válasza:
szerintem sok magántanár szívna ha törvényesen csinálnák
2019. ápr. 9. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/39 anonim ***** válasza:
10%

"160-ból 1 milliót./év? 30 éves korodra sahát lakás? A lakások 20 milliónál kezdődnek.

"

Ne csak Budapestet és az ahhoz hasonló városokat nézd.

Máshol is lehet élni, csak siránkozás helyett tenni is kell a "jobb-ért".

2019. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
64%

Mert nem a tárgyak, és nem az egzisztencia határozza meg valakinek az "értékét".


Az, hogy mit "illik", meg mit érdemes, egy más kérdés. Nem értékítélet.

2019. ápr. 9. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
68%
Na mesélj hol vannak olcaó lakások?
2019. ápr. 9. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
24%
Lázár ezt nem az anyagiakra értette, de persze az elejét természetesen már nem idézték a mondanivalójának. Ha valaki meghallgatja a teljes felvételt akkor csak egyetérteni tud vele.
2019. ápr. 9. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
29%

"Na mesélj hol vannak olcaó lakások?"

Van 10 kicsi ujjacskád (gondolom).

Google.hu - - > eladó ingatlanok

A neked szimpatikusak kiválasztod. Be állítod a keresésbe, hogy hány millió forintig szeretnél találatokat látni és lám.

Nyilván csak leakarod szólni azokat a környéket, ahol jelenleg olcsóbb ingatlanokat árusítanak.

Viszont jó környéken is lehet olcsó házat venni, csak foglalkozni is kell vele. (Bár szerintem alapból...)

Ahol meg átlag olcsó az is jó hely, mert kilehet aknázni könnyebben a jó lehetőségeket.

2019. ápr. 9. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
87%

"Én is nettó 160-at kerestem tavaly (túlórával + 13. havival már 190-et) és láss csodát több mint 1 milliót raktam félre kevesebb mint egy év alatt."


Akkor maradt havi nettó 70 ezer forintod kb.

Tippelek szüleiddel laksz és azért nincs fogalmad a való világról.


Vagy kitalálod az egészet.

2019. ápr. 9. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
30%

"Viszont jó környéken is lehet olcsó házat venni, csak foglalkozni is kell vele. (Bár szerintem alapból...)"


Csak az olyan ház okkal olcsó, például én is láttam ötmillióért belvárosi házat vidéken

megnyitod a hirdetést

Eladó telek rajta elbontandó házzal.

ha meg veszel egy tízmilliós még menthető házat és ugyanannyit ráköltesz, akkor ugyanott vagy és igaz lesz, hogy húszmillió alatt nem kapsz.

Ahol meg olcsó az ingatlan aprófalvas vidékek az azért olcsó, mert senkinek sem kell, olyan rossz a munkalehetőség.

2019. ápr. 9. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!