Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti ismertek bevándorláspárti...

Ti ismertek bevándorláspárti embert?

Figyelt kérdés
Az én ismerőseim baloldaliak, vagy nem politizálnak, de egyik sem akar tömeges migrációt. Mért mondják, hogy az ellenzékiek azt akarnak?
2019. ápr. 9. 22:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Én sem ismerek ilyet. Azért mondják, hogy feloszthassák fekete-fehérre a világot, amelyben persze ők a fehérek, akik elutasítják a tömeges migrációt, a többiek pedig a feketék, akik elő akarják segíteni.


Sajnos ez ilyen egyszerű, aki már belekérdez, az nem célcsoport...

2019. ápr. 9. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
90%
nekem van ilyen ismerősöm. ELTE-n tanársegéd.. ott hirdeti az igét és vakon hisz benne..
2019. ápr. 9. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
35%

Én rasszista bevándorláspárti vagyok.

Ha hajlandó tisztességesen dolgozni, megeszi disznótorost leöblítve egy szilvapálinkával megérti a magyar disznó vicceket akkor maradhat.

2019. ápr. 9. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
81%

Kicsit csúsztatott kérdés, mert mi az, hogy bevándorláspárti?


Én csak azt vallom, hogy ha valaki a törvényeket és a helyi erkölcsi normákat betartva, mások szokásait tisztelve, tisztességes munkából akar érni, az tök mindegy honnan származik, szívesen élek vele egy országban, míg akiről ez nem elmondható, azzal nem.

2019. ápr. 10. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Látod ha elutasitod a muszlim fanatikust aki burkába csomagolha a feleségét, és lenézi az összes európai nőt akkor már rasszista bevándorlásellenes vagy.
2019. ápr. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Igazi bevándorláspárti embert nem ismerek. A komcsik (fidesz) szerintit, viszont csak olyat ismerek szinte, hiszen aki nem szavaz rájuk, az bevándorláspárti, márpedig nem nagyon látok fidesz szavazókat, mindenki utálja az állampártot.
2019. ápr. 10. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
67%

Az, hogy valaki baloldali még nem jelenti, hogy migránspárti. Ezt csak a hazug Fideszmédia szajkózza, sok ember meg elhiszi.

Szerintem senki nem akar itt bevándorlókat, csak aki nem osztja a Fidesz nézeteit és baloldalra húz, az szerintük mind hazaáruló, migránspárti Soros-bérenc.


Én rühellem Orbánt és a Fideszt, utoljára 2002-ben szavaztam rájuk (MSZP-re meg soha), mert akkor még láttam valami reményt. Alapvetően balos vagyok, bár egy jobb oldali de liberális kormányt is messzemenőleg támogatnék, ha lenne. Migránsokat nem akarok. De ettől még nem tetszik az sem, hogy az EU-val összerugják a port meg, hogy minden téren beleszólnak az ember életébe.

2019. ápr. 10. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

5: az általad leírt jelenséget és embereket elítélem, de ettöl még nem nézett soha senki rasszistának.


Ugyanakkor van muszlim ismerősöm, aki alapvetően modern felfogású, nem jár a felesége burkában, nem nézi le a nőket stb. Vele nincs is az ég világon semmi bajom.

2019. ápr. 10. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
16%

Meglehetősen Fidesz ellenes vagyok, szinte semmi nem tetszik a működésükben, de sajnos az egyértelmű, hogy az ellenzékre nem lehetett eddig szavazni, mert mindenben migrációpártiak voltak, legfőképpen a migráció ellenes törvények szavazásakor mutatták ki a foguk fehérét.

Amúgy sem igazi politikusok, nekik csak a pártpénzek fontosak, a saját képviselői fizetésük, tesznek a népre és tolvaj mind, egytől egyig.

Nem volt eddig kire szavazni, talán az MHM lenne majd alternatíva, de nekem az túl jobboldali, mert alapvetően baloldali és ateista a beállítottságom, de mégis megfontolom majd, hogy rájuk szavazzak e majd később, vagy kiválasztom a legkisebb rosszat, ami számomra annak minősül.

Sajnos maguk az ellenzéki pártok a 'bevándorláspártiak', legalább is a tevékenységük ezt tükrözi a számomra.

2019. ápr. 10. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
59%

A fidesz agymosàsànak a része, hogy az ellenzéket kikiàlltjàk bevàndorlàspàrtinak, hogy a bizonytalan fidesz szavazók még véletlenül se akarjanak ellenzèkre szavazni.

A valóság az, hogy az ellenzéki pártok közül többen kifejtettèk már, hogy ők sem bevàndorlàs pàrtiak és nem lenne tömeges migráció, akkor sem, ha rájuk szavazunk.

Nem is mernèk megtenni ennyi gyűlölet kampány után.

Maguk az ellenzéki szavazòk sem szeretnének szerintem migràciòt, főleg nem ellenőrizetlenül..

A legnagyobb bevàndorlàspàrti part jelenleg a fidesz. Elég plot twist, de ez az igazság

2019. ápr. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!