Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak Puzsér káromkodása...

Miért csak Puzsér káromkodása fáj az MSZP-t és DK-t támogató nyugdíjasoknak?

Figyelt kérdés

Puzsér jelöltsége kapcsán olvasom folyton, hogy jaj, de bunkó, ezért alkalmatlan, nem való a politikába. Ehhez képest Gyurcsány Feri, akit mindig védenek, hogy "igenis össze kell vele fogni, nem szabad gyurcsányozni", épp azzal lett "legendás", hogy: k**va ország, b**sza meg, elk**tuk, húzzatok a p**sába, stb. A legtrágárabb beszéddel amit valaha hallottunk. Az Orbán elleni mozgalom neve O1G, egy g**i. Egy trágárság.

Nagy Blankáért is nagyon rajongtak, aki szintén káromkodik.


Úgy látszik, hogy csak az a káromkodás fáj, amit olyan mond, aki kritizálja a Böszmét és csatlósait?



2019. ápr. 10. 13:30
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
63%
Igen, jól látod.
2019. ápr. 10. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Mirol beszelunk? Ha a "nyudijasokat" igy sikerult egy kalap ala venni, akkor gondolom legalabb az 50%-tol van valami kerdoives valaszod arrol, hogy mit gondolnak.


Vagy esetleg 1-2 kiragadott pelda alapjan sikerult ezt kijelentened? Mert akkor a fideszes nyugdijasok meg ilyenek: https://www.youtube.com/watch?v=omG7wj4u6K4

2019. ápr. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%

2-es,hogy jön most ide a fideszes szavazó?

Elolvastad a kérdést?

Konkrétan az ellenzékről és az ellenzékhez szólt?

Vagy te olyan vagy, mint a diliházban Móricka, akinek mindenről "az" jut eszébe?

2019. ápr. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

#2

De én mikor védtem én a fideszes nyugdíjasokat? Tipikus szektás reakció, hogy rögtön a másik oldalra mutogatsz. Ha valaki az MSZPre rosszat mond, rögtön jön a vád, hogy fideszes. Ha a Fideszre mond rosszat, akkor meg libsizik.

Épp ezért van szükség Centrumra és Robira, aki mindkét tábort kritizálja.


(Egyébként nézz meg bármilyen balos oldalt a Facebookon, mindenhol 10-ből 9 ember nyugdíjas és Puzsér ellen mocskolódik.)

2019. ápr. 10. 13:44
 5/21 anonim ***** válasza:
5%
A kerdesre valasztoltam, plusz irtam egy masik peldat, ahol szinten egy fals altalanositas van. Ilyen-olyan amolyan nyugdijasokrol beszelunk, amikor valoszinu csak 1-1 konkret szemelyrol van szo, nem az osszes MSZP-s, DK-s, FIDESZ-es, JOBBIK-os, nyuggerrol.
2019. ápr. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
68%

Nem vagyok nyugdíjas, de engem Puzsérban nem a káromkodása zavar, hanem:

1. Olyan dolgokról mond határozott véleményt, amikről fogalma nincsen.

2. Láthatóan mentálisan sérült, ezért alkalmatlan a kifinomult, kompromisszumokat is kötni képes politizálásra.

2019. ápr. 10. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
94%
+1 Centrumnak állítja be magát, holott neki is rengeteg kérdésben szélsőségesnek számít az állaspontja.
2019. ápr. 10. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
52%

Hogy akkor konkretan is valaszoljak a kerdesedre. Az a par kommentelo, akinek Puzser karomkodasa nem tetszik, es nem tette hozza, hogy Nagy Blankae sem tetszik neki:

- vagy eliteli mindkettot, csak nem tartotta relevansnak,

- vagy elvakult, es mas szemeben a szalkat, sajatjaban a gerendat sem,

- vagy csak troll, aki a hozzad hasonlokat probalja egy adott csoport ellen hergelni

2019. ápr. 10. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
0%

o1g = Orbán egy Gengszter csak g**i-nek jobban hangzik egyeseknél.


Ha édesanyádnak azt mondod, hogy "te büdös qva, annyira kib*tul szeretlek, mint a f*om", vajon mit fog szólni?

"Jót és jól - ebben áll a nagy titok!"

2019. ápr. 10. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
42%
Nem vagyok az MSZP-t vagy DK-t támogató nyugdíjas, de Puzsér nekem is fáj. Úgy általában, ahogy van, nem csak a szövege.
2019. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!