Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért volna jobb ha több...

Miért volna jobb ha több pénze volna a magyarnak, mondjuk úgy élnénk mint a franciak?

Figyelt kérdés
Akkor boldogabbak volnank? Nem hiszem. Akkor is csak tobb penz kene, mert ott volna peldanak hollandia ahol mégjobb az embereknek, aztan ha elernenk a hollandokat, akkor az volna a baj, hogy miert nem olyan sok a penz mint Norvegiaban. Ennek pedig igy nincs ertelme. Szerintem a boldosaghoz az kell hogy ertekeljuk amink van es ne az hogy sirankozzunk. Elvegre aki itt neten tud nyafogni annak biztosan nem kell eheznie sem? Es nem is az utcan alszik...
2019. ápr. 12. 09:47
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Nem tudom en sosem azt neztem milyen markaju kocsim van. Az volt a lenyeg hogy ne fogyasszon sokat es ne kelljen hetente szervizbe vinnem... igy pl egy atlag suzuki teljesen optimalis nekem. Ugyanigy a telefonnal, 2008tol 2017ig ugyanaz a mobolim volt es most is mukodik még se vettem ujabbat hogy tudjak netezni rola nekem ennyi eleg....moat 202t legalabb nem veszek ujat.
2019. ápr. 12. 11:01
 12/17 A kérdező kommentje:
Szerintem az emberen sajat magam mulik mire van penze. Ha elszorja hulyesegre mert megvezeti a sok reklam akkor ne sirjon
2019. ápr. 12. 11:04
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Mennyit fizetnek neked, hogy itt elégedettségi reklámot csinálsz és elbeszélgetsz saját magaddal?

Csak addig vagy sötétben, míg ki nem nyitod szemed - és nem a Lokálból és az állami TV-kből szerzed információd!

Ha nyitott szemmel is így látod, akkor te vagy Belfegor, tudod, ő talptól tetőig sötét alak volt.

.

Kérdésedre (ami nem is az, hanem populáris kortesbeszéd) válaszolva:

"ertekeljuk amink van" azaz a nyugger ne vágyakozzék marha pörköltre, hanem örüljön, hogy van csirkefarhát!

Örüljön, hogy nem tud minden gyógyszert rendszeresen kiváltani, mert így megszabadul a sok nemkivánatos mellékhatástól!

2019. ápr. 12. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
Belfegor a kutyam volt es tenyleg fekete volt. Honnan tudtad??? Hihetetlen tehetseg vagy. Uri Geller. Ezek utan mar aht is bevallom hogy tenyleg fizetnek engem. Orban Viktor szemelyesen kert fel eree a feladatra. Karakterenkent 20 fprontot fizet. Szoval nagyon jo uzlet van ebben. De nem is magyarazom hiszen ilyen nagy parafenomen mint te ugyis tudja.
2019. ápr. 12. 12:17
 15/17 anonim ***** válasza:

Azt hiszem kérdező, te nem tudod mit jelent nélkülözni, jól élni vagy éppen boldognak lenni. Ezek ugyanis nem egymást kizáró esetek. Továbbá minden boldogság relatív, és a belső igény és a képesség viszonyától függ a mértéke.

Én például minden egyéb változása nélkül már attól is jelentősen boldogabb lennék, ha sokkal kevesebb lenne az igénytelen ember körülöttem.

2019. ápr. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Ebben igazad van sok igenytelen proli van. Mert piara szorjak a penzt furdes fogorovos fodrasz ruha es tanulas helyett. Az ilyeneket munkataborba kene kuldeni
2019. ápr. 12. 15:07
 17/17 A kérdező kommentje:
Kulon kene varosokat felallitani igenyes dolgozo emberelnek, majd ezt fallal elkeriteni es a prolik csak akkor mehtnenek be ha atmennek egy iq teszten es furdtek. Lakni pedig tilos volna nekik itt
2019. ápr. 12. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!