Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az index fideszes weboldal e...

Az index fideszes weboldal e jelenleg?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 12. 20:58
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
73%
Pont az ellenkezője, kormányellenes.. a bal oldalt favorizálja folyamatosan.
2019. ápr. 13. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Az Index jelenleg egy egész függetlennek mondható portál. Bár nem olvasom túl gyakran, de ahogy tapasztalom, egyaránt kritikusa a kormábynak és az ellenzéknek is.
2019. ápr. 16. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is az Index egy független oldal (baris én tőlük olvasom a legreálisabb híreket, szerintem énnél reálisabb nem lehet egy híroldal)

Nem értek egyet azokkal akik Orbán ellenesnek tekintik az oldalt, mivel ha csinál valami jó dolgot Orbán arról is kétségtelenül beszámolnak, elemzik. Vagyis nem azt csináljak mint a legtöbb híroldal hogy, folyamatosan eszmék ellen érvelnek úgy mint pl az Origó, hanem leírnak a tényeket te meg döntsd el mit gondolsz róla.

Azt nem várhatja senki sem hogy egy híroldal teljes mértékben független, pártatlan legyen mivel EMBEREK írjak és képtelenség úgy beszámolni egy hírről hogy abban akar egy morzsányi vélemény ne legyen.

Az Indexet nagyon nehéz lenne bárkinek is ,,felvásárolnia" mivel egy Magyarország leglátogatottabb oldala ebből kifolyólag elég pénzt keresnek ahhoz hogy ne tudjak őket lefizetni olyan könnyen + még szerintem nem is kevés ember támogatja is őket.

2019. ápr. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!