Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól tettem hogy aláírtam az...

Jól tettem hogy aláírtam az ívet a bevándorlásról? Becsengettek a lakásomra és én nem tudtam megállni hogy ne tegyem meg pedig számos dologban nem értek egyet a kormánnyal.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 17:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem. Egyszerűen csak trükkös csalók áldozata lettél akik így csalták ki az aláírásod valamelyik politikus ajánlásához.
2019. ápr. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Sztem meg kamuzol.
2019. ápr. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
100%
Üdvözöllek a Kubatov-listán. Semmi mást nem írtál alá, csak azt, hogy választások előtt, vagy akár annak napján zaklathatnak, hogy most azonnal húzzál szavazni a fideszre. Orbán Viktor személyesen fog felhívni (hahaha) minden egyes választás előtt, hogy veszélyben a haza.
2019. ápr. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Induljunk ki abból, hogy minden úgy történt, ahogy a kérdező mondja... (Egyébként nem csengetnek be senkihez, hisz az aláírások összegyűjtése a kormánypártoknak nem akkora kihívás, hogy - esetleg - tanúk nélkül megveressék magukat egy lámpavas után áhítozóval..,)

Tehát, egy adott szrmély több pártnak is aláírhat, ez nem kötelezi semmire. A megmérettetés a szavazófülkében történik majd! Én nagyon szívesen aláírok bármely pártnak, hogy megmérettethesse magát. :)

2019. ápr. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Tényleg becsengettek.
2019. ápr. 13. 18:31
 6/12 anonim ***** válasza:
Minek írtad alá,ha nem értessz vele egyet.
2019. ápr. 13. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Ha elolvastad a kérdést akkor tudhatnád hogy azt írtam aláírtam pedig nem értek mindennel egyet a kormánnyal. De ez nem azt jelenti hogy az elém vetett dologban nem értek egyet.
2019. ápr. 13. 18:36
 8/12 anonim ***** válasza:
Jól tetted.
2019. ápr. 13. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Semmi baj, húsz év múlva simán le tudod majd tagadni a gyereked előtt, a lelkiismeret meg magánügy...
2019. ápr. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Ti miért nem írtátok volna alá a helyemben?
2019. ápr. 13. 21:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!