Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jól tettem hogy aláírtam az...

Jól tettem hogy aláírtam az ívet a bevándorlásról? Becsengettek a lakásomra és én nem tudtam megállni hogy ne tegyem meg pedig számos dologban nem értek egyet a kormánnyal.

Figyelt kérdés
2019. ápr. 13. 17:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Mert tudom hogy csak szar fidesz propaganda az egész.
2019. ápr. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Hogy miért nem írnám alá? (Azon kívül, hogy nem szeretem a fideszt?) Azért, mert semmi értelme. "Támogató aláírásgyűjtés a programja mellett". Ez a neve elvileg. Elolvastad a lap alján az apróbetűs szöveget? Szerinted egy ALÁÍRÁSgyűjtés mellé miért kell (lehet) megadni telefonszámot, email címet? Csak nem az adatgyűjtés miatt? Ja, majd apróbetűbe beleírjuk, hogy az aláírással hozzájárulsz az adatok kezeléséhez, amibe beletartozik az is, hogy hívogassanak, levelezgessenek... Azaz ez az aláírásgyűjtés semmi más, csak adatgyűjtés. Hogy tudják kik a leginkább megvezethető katonák, akiket lehet hívogatni majd. Igen, sajnos én is írtam már alá ilyen szart, szerintem még valamikor 2002 körül. Úgy a 4-5. emailre voltak hajlandóak törölni végre az adataimat, amikor már CC-ztem az adatvédelmi hivatalt is (oké, nyilván az is lehet az "övék"). Szóval hidd el, hogy semmi mást nem csináltál, csak kiadtad az adataidat. Semmi más értelme nincs ennek az aláírásgyűjtésnek.
2019. ápr. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!