Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti szavaznátok Fekete Pákóra,...

Ti szavaznátok Fekete Pákóra, Molnár Krisztiánra vagy Kis Grófóra, ha ők indulnának Tarlós ellen a főpolgármester-választáson?

Figyelt kérdés
A Puzsér-ellenesek szerint bárki, aki azt mondja, hogy az is fontos, hogy kire váltsuk le Tarlóst, és nem lenne jó akárkire leváltani, az fideszes. Tehát ha csak ezek a személyek indulnának Tarlós ellen, aki nem szavazna rájuk, az is fideszes lenne?

2019. ápr. 13. 19:42
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Puzsér nem akárki?*
2019. ápr. 13. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

"Ezt csak én nem értem?


Akkir miért Puzsér ellenesek?


Puzsér nem bárki?"


Mikor Puzsér azt mondta, hogy nem mindegy, hogy kire váltják le, Karácsonyra pl. nem biztos, hogy érdemes, néhányan elkezdtek hőzöngeni, hogy akkor egyáltalán nem is akarja leváltani Tarlóst, és fideszes... mert azt mondta, hogy nem mindegy, hogy kire váltják le.

2019. ápr. 13. 23:04
 13/14 anonim ***** válasza:

Ja, akkor már értem.

Köszi a magyarázatot!

2019. ápr. 13. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Igen, nekem se volt világos, mintha Puzsér nem valaki más lenne.
2019. máj. 18. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!