Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Orbán Viktor vs. Gyurcsány...

Orbán Viktor vs. Gyurcsány Ferenc?

Figyelt kérdés

2019. ápr. 13. 21:06
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
47%

" hogy így csalja lépre a fideszeseket, jellemzően ilyenkor ugyanaz a törzskar lép fel, és olvashatjuk végig újra és újra ugyanazokat az ismert egysorosokat tőlük mint a kígyók kígyóznak az elqtuk nem kicsit nagyon vagy nem is a gazdasági világválság hanem a 2006-ban padló volt az ország és...mintha egy bot írogatná őket, vagy csak a jó öreg Gyurcsányfóbia."


Igen, aki kritizálja a vezéredet az csak gyurcsány-fóbiás fideszes lehet. Nem lehet, hogy a te irományodat is valami bot írhatta? :D

2019. ápr. 13. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
34%
A magyar történelem két legkártékonyabb egyede, a történelem szemétdombján a helyük!
2019. ápr. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
46%

Elmondanám hogy német gyarmat vagyunk. A gyáraikban dolgozunk, nekik termeljük a gdp-t, és a fizetésünket is a záruházláncaikba visszük.

Gratulálok Magyarok!

Hülye idióták.

Minden politikus egy g3c1!

2019. ápr. 13. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
0%
Lám valaki magára ismert 11-es személyében. :-D
2019. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
20%
Már csak a cáfolatod hiányzik a témához. Persze az nem lesz, hiszen védhetetlen a főnököd. ;)
2019. ápr. 14. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
57%
Milyen témához, én ahhoz szóltam hozzá, amit a 6-os írt, azt olvashatod a 10-es válaszban, tudod mit majd valamelyik nap kiírok én is egy ilyen kérdést, és meg fogod látni, hogy igazam van, ugyanezeket a paneleket fogjuk látni a hisztériázó fideszesektől, tudom mert pár száz ilyen kérdést végigolvastam. Az ilyen gyurcsányos orbános kérdéseknél a fidesztrolloknál felmegy a vérnyomás és nekiállnak verni a billentyűzetet, mondanám, hogy szórakoztató, de már rég unalmas.
2019. ápr. 14. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
72%
Nagy Blanka.
2019. ápr. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim válasza:
66%

Annak üzenem, aki lemerte pontozni azokat, akik más véleményen vannak és nincsenek nyakig Orbán s*ggében: Majd amikor a TE SAJÁT gyereked eléd áll, és a szemedbe közli, hogy Ő jobb jövőt szánna az Ő gyermekének, s szeretne egy saját lakást összeszedni, ezért évekre külföldre utazik dolgozni, na akkor pontozgassátok le azokat a válaszokat, akik átlátnak a szitán! Halkan hozzáteszem, édesanyám a fideszes médiában dolgozik (hír Tv !) ahol MINDENBE (!), hangsúlyozom, MINDENBE belelát, hogy mi hogy is folyik....


NE akarjátok tudni, mekkora lopás, és gyomorforgató korrupció folyik ebben az országban, de majd idővel ugyebár minden szekrényből kibukik minden elrejtett, rothadó, oszlásnak indult csontváz!

2019. ápr. 14. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
28%
Orbán Viktor. Gyurcsány Ferenc elkúrta addig Orbán Viktor védi a hazánkat az illegális bevándorlóktól. Nem is furcsállom, hogy toronymagasan a Fidesz kapta a legtöbb szavazatot áprilisban, mert Orbán Viktor védelmez minket.
2019. ápr. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
71%

Orbán a legnagyobb migráns-importőr - aki ezt nem látja, az vagy vak, vagy totál agyhalott!

Orbán az égvilágon semmitől sem védte meg ezt a szerencsétlen országot!

2019. ápr. 14. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!