Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Gyurcsány Ferenc miért egy...

Gyurcsány Ferenc miért egy viszonylag olcsó Skodával járja az utakat amikor elvileg milliárdos?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 15. 17:09
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

10. Te így gondolod! 😀Akkor kettőnk között jelentős mentális különbségek vannak....

Márpefig én (itt is) vérgőzös fideszesként vagyok nyilvántartva, Akkor most hogy van ez? 😅

2019. ápr. 15. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Viszonylag olcsó, de azért akciósan 6,8 milliónál kezdődik.


"Régen is ezzel a Skodával járt."


Amikor még szocializmus volt, akkoriban az volt az első autója, azóta használt pár Audit is, volt 100-as, A6 és kormányzati autóként A8.

2019. ápr. 15. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy érdekes, hogy autó nincsen feltüntetve a Gyurcsány Ferenc és Dobrev Klára vagyonnyilatkozatában, szóval érdekes kérdés, hogy kié az az autó.
2019. ápr. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Olcsó pr-fogás, mint amikor "befogadta a menekülteket". Ezzel csak néhány kilúgozott agyúnak a szavazatára hajt.
2019. ápr. 15. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Alex Fly ***** válasza:
0%
Gondolom azért, mert azzal a Skodával eljut oda, ahova indult. Szóval a célnak megfelel...
2019. ápr. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
75%

#10

"Nem volt soha egy olyan rongyrázó, mint a Fidesz emberei pedig vagyonos. "

Nagy mesemondó vagy te, az tuti, csak nem sikeres.

Amikor miniszterelnök volt, akkor az éves bevétele csak az egyik cégéből 100 millió volt (mai értéken 170-180 millió). Akkor meg az volt a duma, hogy bezzeg neki nincs vagyonnövekedése, nem gyarapodott a vagyona a vagyonnyilatkozata szerint.

Ha nem lett vagyon ennyi pénzből, akkor hova tette szerinted? Évi 100 milliót elkölteni nyom nélkül, az mégis mi, mint rongyrázás? Tényleg azt akarod beadni, hogy csak odaadta az árváknak vagy elvesztette az utcán?

2019. ápr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
0%

16.


Tehát akkor én leírom, ahogy azt te is beidézted sikeresen, hogy Gyurcsány Ferenc nem rázza a rongyot pedig vagyonos ember. Ebbe te belekötsz mondván, hogy én csak mesélek mert szerinted is vagyonos ember!!! Szuper. :DDDDDDDDDDDDDDDD

2019. ápr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!