Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az MSZP-re vagy a DK-ra...

Az MSZP-re vagy a DK-ra érdemesebb szavazni? Ki indul jobb esélyekkel, melyiknek van nagyobb jövője? 20/F

Figyelt kérdés

2019. ápr. 16. 11:32
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
68%
Egyetértek ,neked Újhelyi "emberi"? Mitől emberi egy beképzelt, pökhendi, médiahajhász, egy brüsszeli semmirekellő képviselő??
2019. ápr. 16. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Az mszp úgyis bejut a dk meg a léc körül.

Az erős EU eszménye nekem szimpatikus mintegy ellenpólus az orosz és amerikai birodalommal szemben akár katonailag is jó lenne.


De olyan pártra, mint Orbán nem, aki ennyi pénzt kap az Eu-tól, de mégis a szétverésén munkálkodik.

2019. ápr. 16. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
39%

A Jobbik sajnos nem náci, ha az lenne arra szavaznék.


Amíg nincs más szavazz az egyetlen értelmes párta a Fidszer-re!!


Hajrá Fidesz, hajrá magyarok, Isten áldjon Viktor!

2019. ápr. 16. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

A munkàspàrt gyakorlatilag kamu part lett mára, annál az is jobb, ha nem mész szavazni.

Ha mindenképp a dk és az MSZP között kell választani, akkor inkább a dk. De ezt te döntsd el.

2019. ápr. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De a DK inkább liberális,nem?
2019. ápr. 16. 20:09
 16/18 anonim ***** válasza:
Ezek közül egyikre sem! Hányingerkeltő banda mindkettő. :)
2019. ápr. 16. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Tudom,én se szeretem őket.De más lehetőség nincsen sajnos.
2019. ápr. 16. 22:44
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, ha nem tudsz választani akkor dobj fel egy érmét, fej vagy írás alapon, majd az eldönti, hogy a kettő közül melyik vesztes pártot boldogítod a voksoddal.
2019. ápr. 16. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!