Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Bal kezes vagyok, mégis a...

Bal kezes vagyok, mégis a jobb kezem formásabb, és a jobb mellizmom egy kicsikét nagyobb, mitől lehet? Ez normális?

Figyelt kérdés
Nem olyan rég kezdtem el edzeni, de alapjáraton sem vagyok gyengusz.

2018. ápr. 13. 20:06
 1/3 anonim ***** válasza:
38%
Én jobb kezes vagyok, és nekem a bal karomban és a baloldali mellizmomban jobb az agyizom kapcsolat, mint a domináns oldalon. Lehet épp annak a kompenzációja. Valamilyen szinten normális, de ha látható az szerintem már sok. Lehetne rá izoláltan edzeni, de tapasztalom szerint az nem sokat segít. Inkább próbáld meg összetett gyakorlatoknál, hogy relatíve kis súllyal nagyon figyelsz arra, hogy mindkét oldalon egyforma mértékben fejtesz ki erőt, csak, hogy ráérezz nagyjából milyennek kéne lennie.
2018. ápr. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2018. ápr. 13. 20:47
 3/3 anonim válasza:
finom mozgásra a bal kezed való, gondolom minden mást jobb kézzel csinálsz, azért is erősebb az a testfeled.
2018. júl. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!