Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kik ezek a DK-trollok akik...

Kik ezek a DK-trollok akik pár hónapja ellepték ezt az oldalt?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 14:09
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
57%
2019. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
37%
Összesen ketten vannak - az egyik talán pont a Feri :D - és fejenként nyolc regisztrációról "erősítik" egymást.
2019. ápr. 17. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Ki vezényelte őket ide?
2019. ápr. 17. 14:12
 4/12 anonim ***** válasza:
72%

Hogy ki vezényelte ide őket?

Hát a FEri.

2019. ápr. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
45%
Lehet, hogy ugyan az irányítja őket, aki a fideszes trollokat. Gondolom így akarják feldobni ezt a fórumot, hogy hol fideszes, hol DK-s trollok irkálnak.
2019. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
43%
Hajrá Feri, éljen Feriiiiiiiiiiiiii!
2019. ápr. 17. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%
Egy ilyen nekem is irt, mert szerinte "csotány ferkónál már csak a travi felesége undorítóbb" hozzászolásom sértő Gyurcsányra és Klára asszonyra 😂😂😂
2019. ápr. 17. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
55%

A kérdésre:

Nem tudom, de nem is érdekel. Viszont (sokakkal ellentétben) én örúlok nekik!

Tisztességes bizonytalam, el fogja tudni dönteni, hova tegye az X-et, ha sor kerül rá.

Ha valaki a Böszmét messiásnak kívánja látni az itt megjelent kérdések és vákaszok kapcsán szíve joga. Én ezért nem akarom lámpavason, vagy börttönben látni! Elég nekem az újabb kétharmad, vagy négyötöd, mint "megtorlás".... (És lesz aki tényleg bele fog dögleni!)

Mellesleg....

A Böszme javára legyen írva, ő az egyetlen ellenzèki, akinek konkrét jövöképe van. Emgem taszít, utálatot ébreszt... De legalább van választék!

(A többi csak azon serénykedik, miképp lehet a másik ellenzékitöl több szavazót elszedni)

2019. ápr. 17. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
64%

#7

Az egyikkel (lehet, ugyanazzal) nekem is volt levélváltásom, valami mást nehezményezett amit írtam, nem lényeg. Csak az, hogy bemásolta nekem a dk-tól számára küldött szép szavú üzenetet, amit neki, mint tagnak küldtek, hogy terjessze az "igét", vagyis népszerűsítse a pártot. És engem nevezett propagandistának, miközben nekem egy párthoz sincsen semmi közöm. :)

2019. ápr. 17. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%
Ha langyos vagy, ülj a rezsóra.
2019. ápr. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!