Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vezeti be a Fidesz (9...

Miért vezeti be a Fidesz (9 év alatt) már az ÖTÖDIK oktatási reformot?

Figyelt kérdés
És miért teszi egyre rosszabbá az oktatást?
2019. ápr. 17. 17:44
 1/10 anonim ***** válasza:
79%

Tulajdonképpen ezzel inkább egyet kéne érteni és örülni, elvégre ha valami jól működne nem nyúlnának hozzá, hogy állandóan javítgatják azt mutatja, hogy minden beképzelt nagymellűség ellenére ők sem tudják, hogy mit kellene csinálni, csak próbálkoznak.

Meg akárhány hithű fideszessel beszélsz mind megmondja neked, hogy "csakszerintetebellisikszerintrosszazokzatás" -hogy én mennyiszer hallottam itt is fideszesektől ezt...

Szóval ha a fideszes kormány maga áll neki szerelgetni a láthatóan nem működő oktatást, az arra utal, hogy

legalább nem annyira hülyék mint a híveik, akik szerint minden rendben van, és jé nem csak a ballibsik szerint rossz az oktatás...

2019. ápr. 17. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Ha arra gondolsz amit ma olvastam a szakképzésről azon sirva röhögtem. A 35 évvel ezelőtti rendszert hozzák vissza más néven.

De addig amig nekünk jó szakoktatóink voltak ma egy jó szakember nem megy el oktatni annyi pénzért.

Én a főiskolán az első évben vigan megéltem abból amit középiskolában a műhelygyakorlaton tanultunk elekrotechnikából.

2019. ápr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
23%

#2

És mivel folytonosan azért sírtok, hogy nem jó az oktatás színvonala, miközben te is jól tudod, hogy 30 évvel ezelőtt még milyen jó volt, akkor teljesen "logikus" hogy most meg azon fogsz vergődni, hogy egy már bevált és bizonyított struktúrához hasonlót akarnak visszahozni..

2019. ápr. 17. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
#3: Bármennyire is fáj a kádárnosztalgiás magyaroknak, 30 év alatt változott a világ. Ami 30 éve jó volt, nem biztos, hogy most is jó.
2019. ápr. 17. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
0%
#4 És? Az biztos, hogy ami korábban volt az nem jó, ezen sírtok napestig. Akkor mi legyen, Maradjon vagy ne maradjon az?
2019. ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
#5: Esetleg lehetne ÁTGONDOLT reformokat is bevezetni, akkor nem kéne kilenc év alatt már ötödször belenyúlni az egészbe. De ahhoz már szakértelem kéne, nem agymosott fideszes csicskák a fontos pozíciókban.
2019. ápr. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
60%

Akár csak az orvoslásban

i.e. 2000 évvel: Itt egy gyökér-Rágd el!

1000 körül: A gyökér rágás pogány dolog -Imádkozz!

1850 körül: Az ima babonaság -Itt az elixír!

1925 körül: Az elixír kuruzslás -Vedd be ezt a tablettát!

1980 körül: Ez a tabletta elavult -Jobb az antibiotikum!

2006 körül: Az antibiotikum nem természetes -Tessék itt egy gyökér.....

2019. ápr. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
60%
Mert "értenek" hozzá, és az eddig négy is valószínűleg "sikeres" volt.
2019. ápr. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Mert fogalmuk sincs, hogy mi lenne a jó reform..

Véleményem szerint politikai módszerekkel, "oktatási reformokkal" nem is lehet megoldani ezeket a problémákat. Ezért bukik bele mindig.

2019. ápr. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Először is önkritikát kellene gyakorolni és elmondani mi nem működik és miért. Ebből tudnánk hogy honnan és hova kell eljutni.

Mivel a reformot megint a politikusok csinálják és nem a szakemberek két év múlva újabb reform jön majd.

2019. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!