Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem hozta le hírként az...

Miért nem hozta le hírként az M1 hogy a Notre Dame-ot migránsok gyújtották fel?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 17. 23:00
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
42%

# 19


Tehát ha kigyullad egy épület akkor szerinted az csak szándékos muszlim gyújtogató műve lehet. Kizárható a műszaki hiba, a felújítást végző munkások gondatlansága, esetleg más vallású gyújtogató. Értem. Ha leég egy épület akkor azt csak muszlim tehette. Ezek után mondja azt valaki hogy Magyarországon nincs iszlámellenes gyűlöletkeltés.

2019. ápr. 18. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
67%

#21 Ha mondjuk 1986-ban gyulladt volna ki, mondjuk júliusban akkor nem lenne ennyira gyanús.


De most 2019 van, a migránskor kellős közepe, és pont Húsvét előtt gyulladt ki.

2019. ápr. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
52%
A skandináv lottót is pont most szerdán húzták, tehát egybevág az állításommal, hogy megnyertem. Ha kedd lenne, akkor ugye ki hiszi el, hiszen akkor nincs skandi.
2019. ápr. 18. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
61%

Te rosszul gondolkozol.Ez egy olyan időszakban történt, amikor egyetlen hónap alatt negyvenhét templomot rongáltak meg az országban. Nem sokkal előtte amúgy a Saint-Sulpice templom leégett, és ott gyujtogatásra gyanakodnak a hatóságok. Amúgy is a média folyamatosan támadja az egyházat, keresztények elleni intolerancia amúgy egész Európában elég magas. A sárgamellényes tüntetéseknél is kedvelt célpont levezetni a dühöt a templomokon.

Na egy ilyen környezetben gyulladt ki a legnagyobb templom Franciaországban. Mégegyszer mondom, tudom, hogy baleset volt, de van joga és alapja szándékosságra utalni.

2019. ápr. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
0%
Ennyi erővel van alapja annak is, hogy valamelyik populista kretén gyújtatta fel, hogy rettegjenek az emberek, de ő a megmentő, ezért majd rá szavaznak. Ha pont húsvét van, akkor pont EP választás is van.
2019. ápr. 18. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
28%

"Ha mondjuk 1986-ban gyulladt volna ki, mondjuk júliusban akkor nem lenne ennyira gyanús."


1986-ban is tele volt Franciaország muszlim migránsokkal. De egy lényeges különbség tényleg van. 1986-ban nem volt Magyarországon iszlámellenes gyűlöletkampány.

2019. ápr. 18. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
51%
Még semmit nem közöltek a vizsgálatokról, vélhető okokról. Amúgy én sem értem miért zárják ki ennyire a szándékosságot egyesek, még ha nem is teljesen nyilvánvaló, és nem bizonyított (egyelőre).
2019. ápr. 18. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
43%

Mert a néppárt felfüggesztés óta jófiúskodnak hírekben.

Az eu kampányukban sincs ott az alap a soros brüsszel migráns.

El bírom képzelni hogy szívhatják a fogukat a fidesz propagandisták hogy nem fújhatják fel és nem hozhatnak le erről jó kis kamukat mint-

Támad az iszlám!

Ez lesz a vége ha jönnek a migránsok!

Ha nem akarják a kedves nyugdíjasok hogy égjen a bazilika akkor a szavazatukkal védjék meg az országot!

Kereszténység elleni migráns támadás! Stb

Ku rva nagy magaslabdák és pont az ilyen patkány fidesz média profiljába illőek.

De nem merik haha

2019. ápr. 18. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!