Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék tényleg migráncs-p...

Az ellenzék tényleg migráncs-párti (vagy, ha nem, miért nem nyitja ki a "kis-pofáját")?

Figyelt kérdés

Normális ember nyilvánvalóan nem akarhatja, hogy a migráncsok érdemben beleszólhassanak ebben az országban (sem) bármibe. Ha csak keveset engednénk ide, de azzal a feltételle, hogy asszimilálódna - vagy a saját kis közösségükben at csinálnak (szinte) amit akarnak...az még oké. De, a legelső (súlyos) törvénysértésükkor úgy kiba?zni őket az oszágból, mint annak a rendje.

Miért nem tisztázza szándékait az ellenzék?


2019. ápr. 19. 13:14
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
0%

"Az ellenzék többsége Soros és hasonló szervezetek/emberek zsebébe van. Azért kapják a pénzt, hogy azt csinálják amit mondanak.


DK, MSZP, Jobbik ha kormányra jutna mind behódolna az EU-nak és ha kellene 100 ezer migránst is átvennénk és eltartanánk akkor is ha a magyarok közben a létminimum alá jutnának.."


Igazat beszélsz, ez egy 100%-ban hasznos válasz! Nem érdekelné az ellenzéket, ha a magyarok éhen halnának, csak a polkorrektség és a bevándorlók befogadása, pénzelése számítana nekik. Aki meg panaszkodna hogy miért költ a bevándorlókra többet a balliberális kormány, mint a magyarokra, azt idegengyűlölőnek bélyegeznék.

2019. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
10 -ES VÁLASZOLÓ: EZT NEM TUDOM, MIRE ALAPOZOD. nEM TARTOD KOMOLYTALANNAK, HOGY EGY EGÉSZ ORSZÁGOT 1 EMBER TART A KEZÉBEN? aKKOR MIÉRT NE LEHETNE AZ mÉSZÁROS lŐRINC? mERT SZERINTEM Ő INKÁBB.
2019. ápr. 19. 17:37
 13/15 A kérdező kommentje:
hA EZ ÍGY VAN, AKKOR CSAK AZT MONDHATOM, HOGY EGY ILYEN KORMÁNNYAL, ÉS EGY ILYEN ELLENZÉKKEL HOVA BÚJHATNÉK SZÉGYENEM BEN. aZ ORSZÁGOT ELHAGYNI MÁR ÖREG VAGYOK...MEGHALNI ITT VISZONT NAGYON IS ALKALMAS (ÉS MINÉL HAMARABB.....).
2019. ápr. 19. 17:41
 14/15 anonim ***** válasza:

#9: nem neked. Hülye.

A #8-nak írtam.

2019. ápr. 19. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Jobban mondva a #6-nak.
2019. ápr. 19. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!