Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A legtöbb kivándorló a magyar...

A legtöbb kivándorló a magyar emberek viselkedése miatt hagyja el az országot?

Figyelt kérdés

A legutóbb kivándorló haverom azt mondta, hogy már belefáradt abba, hogy Magyarországon "minden héten háború" az élet.

Más mit tapasztal? Ezért lépnek le az emberek?



2019. ápr. 19. 20:36
 1/10 anonim ***** válasza:
56%
Én is legfőképp ezért akarok lelépni, az életszínvonal és a bérek szinte már másodlagos.
2019. ápr. 19. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
33%

Igen, megy az úszítás minden fronton


Úszítják egymás ellen az embereket, nehogy egyetértsenek bármiben is ami logikus.

Agymosás zajlik. nagy sikerrel

Ezért akinek elege lesz ebből ami itt megy lelép, oda ahol nyugi van, és megfizetik amunkáját, és élhet normális életet!

Ami amugy rossz döntés részükről, mert nem elmenni kéne, hanem rendet tenni...

Orbánt már réges rég fel keleltt volna akasztani

2019. ápr. 19. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%

"Orbánt már réges rég fel keleltt volna akasztani"

Írja egy nagyeszű troll. És szerinte MÁSOK hergelik az embereket egymás ellen, MÁSOKNAK a viselkedése elviselhetetlen.

Könyörgöm, menj már innen a fenébe, és akkor ez egy jobb hely lesz!

2019. ápr. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 árokpart ***** válasza:
77%
Sajnos szerintem igen. Az utolsó 1,5 évben különösen mentalitást tekintve "elprolisodott" az ország. Azért tettem idézőjelbe, mert még csak véletlenül sem a kétkezi munkával kenyerét megkereső emberekre értem, sőt maximálisan tisztelem őket. Nagyapám kazánfűtő volt és megszólalásában olyan tisztelettel és szeretettel beszélt mindenkivel mint akár egy értelmiségi ember. Arra értem arra a mentalitásra, hogy az emberek sokszor egymás életében értelmetlenül vájkálnak, pitiáner dolgok miatt egymást feljelentgetik, ami régen az élet törvényszerűségéhez hozzátartozott az most szinte halálos vétek stb. Gyereküket ha véletlenül nem talál állást, képesek otthonról elzavarni és sorolhatnánk. Messze nincsen meg az az intelligens kommunikáció a társadalomban ami még kb. a 2000-es években is bőven megvolt. Mondom ezt úgy, hogy nem akarok kivándorolni és 40 éveimet taposom.
2019. ápr. 19. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
60%

Én már undorodom a magyar emberektől, sajnos annyira demagóg a társadalom zöme hogy vevő erre a gusztustalan uszításra ami megy mindenfelől. Én nem akarom ilyen közegben leélni az életem. Nem tudom milyen külföldön, csak annyit tudok hogy itt nem érzem jól magam és ezen változtatnom kell.

Jöhet a lepontozás.

2019. ápr. 19. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%

Tipikusan a szomszéd fűje mindig zöldebb effektus van, megspékelve sokkal magasabb életszínvonallal de nehogy azt hidd, hogy más szomszédos országban jobb lenne a helyzet.Lényegében véve Magyarországról mentek ki legkevesebben arányait véve a keleti blokkból.(2017-es ENSZ statisztika)

(pl. egy rokonom svédben van kint, az első években mikor még minden új volt ódákat zengett az ottani életről, most 15 évvel később már szidja az ottani helyzetet. Félreértés ne essék anyagi szempontból még mindig sokkal jobban él, mint élne itthon de ott se kolbászból van a kerítés és ha kicsit jobban beleszoksz a kinti létbe akkor látni fogod ott is a visszásságokat.)

2019. ápr. 19. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
33%

- Bérek

- Infrastruktúra

- Mentalitás, általános közhangulat, emberek viselkedése


Szerintem a kivándorlók 90%-a ezért hagyja el Magyarországot. Nyilván vannak, akik kalandvágy miatt vagy csak világot akarnak látni, de szerintem itt nem csak a bérek játszanak szerepet, hanem az állandó gyűlölködés, a másság és az egyediség elítélése, az emberek nagyrészének mentalitása is bizony szépen szerepet játszik. A politika szépen beleivódott a mindennapi életbe, ha valaki más oldalról szeretne politizálni, azt ellehetetlenítik.

2019. ápr. 19. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
41%

Én a bérek miatt akarok innen lelépni, meg a magas árak miatt. Ugyan kint is magasak az árak, de a bérek meg sokkal-sokkal magasabbak, így az arány sokkal jobb mint itt.

De őszintén szólva a magyar mentalitásból is kezd egyre jobban elegem lenni.

2019. ápr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
94%

Talán a "jajdeundorítóakmagyarok" mentalitáshoz az is hozzájárul, hogy ki és milyen körökben mozog.

És itt most nem arról beszélek, hogy a felső tízezer kegyeit kell keresni, hanem a normális életvitelűekét, mentálisan rendben levőkét, akiknek nem 0-24-ben a politizálás tölti ki az életüket és az erről szóló agresszív fröcsögés, mert ezek lehúznak.

Ezek rendszerint primitívek, sikertelenek, magányosak és nekik a pohár mindig félig üres.

Ezek bárhova mennek, mérgezni fogják maguk körül a levegőt, mert ez a lételemük.

Én és a családom, a nem kevés barátunk és azok családtagjai, kollégák, nem így élünk és ebből adódóan senki nem akar menni sehova.

Aki korpa közé keveredik, azt a világ leggazdagabb országában is megeszik a disznók!

2019. ápr. 19. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
65%
A Fidesz miatt. Ennyi.
2019. ápr. 20. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!