Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem bíznak az emberek a...

Miért nem bíznak az emberek a Munkáspártban?

Figyelt kérdés
Szerintem az egyetlen normális párt, én biztos hogy rájuk voksolok! Mindenkinek jobb lenne a kommunizmus, az már egy régi kiforrott rendzer ami jól működött évtizedekig a kapitalizmussal ellentétben. Most van egy felső 10ezer többmilliárdos vagyonnal, a többi ember meg éhbérért robotol. Miért nem adtok esélyt a Munkáspártnak hogy helyrehozzák a rendet?
2019. ápr. 20. 21:12
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
79%
Akkor menjè szavazni , ne itt nyálazd ki ezt a hànyadèk politikàt
2019. ápr. 20. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
81%
Kaptak esélyt, itt bő 40 évet, máshol többet is. Elkúrták. Soha többé kommunizmust.
2019. ápr. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Pontosan mit is kurtak el? Azt hogy mindenkinek volt munkája és tudott menni nyaralni?
2019. ápr. 20. 21:32
 4/26 anonim ***** válasza:
41%

"mindenkinek volt munkája és tudott menni nyaralni?"

Ez komoly? Neked ennyi jött le a szocializmusból?

Olyasmi mint emberek tízezreinek legyilkolása, vélemény miatt kivégzése, bebörtönzése, kisemmizése, deportálása vagy éppen csak mert tanult ember volt, netán volt földje, azért már a rendszer ellensége lett? Nem villan be olyasmi mint ÁVH, padlássöprések, államosítás, orosz hadsereg behívása a saját nemzetük tagjai ellen? Semmi?

Vagy sürgősen vedd elő a történelem könyveket avgy ha csak kamuzol, akkor inkább maradj csendben.

Amúgy jó ha tudod, a Munkáspártnak semmi köze a múltbéli "kommunistákhoz" és kommunizmushoz. Ha mást nem is, de ezt legalább tudhatnád, ha már róluk kérdezősködsz. A munkáspárt egy tisztességes szervezet, a saját tisztességes elképzeléseikkel és elveikkel és soha nem akarnák hogy visszajöjjön az a rendszer ami korábban volt, mert az pont nem a kisembereknek kedvezett.

2019. ápr. 20. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
59%

A munkáspárt eddig minden fontosabb kérdésben a fidesz álláspontjával egyezően foglalt állást! (akkor is, ha azt nem kérte, vagy kérdezte senki!)


Egy viccpárt, akik segnyalással próbálnak feszínen maradni. Én komcsi beállítottságú vagyok, és hányingerem van tőlük!

Attól hogy valaki kommunista eszméket hirdet, még nem biztos hogy tényleg az is! Ajánlom figyelmedbe Sztálint!

2019. ápr. 20. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
41%
Mert elég volt az elvtársaidból 40 év.
2019. ápr. 20. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
21%
A Munkáspárt nem más, mint a Vörös Fidesz. Mégis mi értelmük van?
2019. ápr. 20. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
52%

" Azt hogy mindenkinek volt munkája és tudott menni nyaralni?"


Javasolnám, hogy nézz utána a szocializmus 7 csodájának! :D

Bár Venezuela is jó példa arra, hogy mi lenne itt.....

2019. ápr. 20. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
21%
Én rájuk szavaztam,de megbántam,mivel beálltak a Fidesz mögé.Többé nem szavazok rájuk.
2019. ápr. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
0%
Szánalmas vagy ezzel a munkáspártos vergődéseddel. Menj ki a kertbe kapálni, aztán betonyójjá egyet, ha akkora nagy komcsi vagy.
2019. ápr. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!