Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lenne igény szerintetek egy...

Lenne igény szerintetek egy blogra, ami Németországból testközelből mutatja be a migránshelyzetet?

Figyelt kérdés

3 városban éltem kinn Németországban az utóbbi 5 évben, kétszer költöztem, volt NDK-s részen AFD által uralt területen éltem 2-3 évet, Berlinben is laktam egy ideig, most pedig a nyugati részen vagyok.

Tehát úgy gondolom, tudom mi a dörgés és az igazság, és talál le lehetne írni az utókornak.


Lenne erre igény otthon? Mi a véleményetek?



2019. ápr. 22. 08:47
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
77%
Has a valóságot írnád le, nem a propagandát, akkor talán lenne igény rá. Bár sokan szeretnek rettegni.
2019. ápr. 22. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
71%
Propagandának feltétlenül jót tenne. Fideszeseket keressed meg és adj ki egy általuk cenzúrázott változatot. Biztos jó bevéltel. Jelenleg borsodi zsák faluban is ki van plakátolva minden propaganda. Erre mindig is lesz pénz.
2019. ápr. 22. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
17%
A probléma,hogy aki meggyőződéses liberális, az nem fog objektív képet mutatni a migránsokról.
2019. ápr. 22. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Nem vagyok meggyőződéses liberális, látom a szélsőségeket mindkét oldalon. Persze belekötni mindenbe bele lehet, de alapvetően ha valaki itt van kinn akkor enm kell túl nagy ész hozzá, hogy lássa miről is van szó...
2019. ápr. 22. 09:38
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerinted mit jelent az a szó, hogy migráns?

(csak, hogy mennyire lennél objektív)

2019. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
30%
Szerintem az Index, 444 stb már rajta van a mosdatáson, nem kell még több.
2019. ápr. 22. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

6.: De az index, 444 stb ők nem élnek itt. Ha néha kiugranak autóval és szétnéznek illetve olvassák a a nyugati liberális médiát az azért enm olyan mintha évek óta itt élnél 3 különböző helyen.


5.:


Mit jelent a migráns?

Sajnos Kb ahány ember annyiféle jelentést fogad el, keverik összevissza a bevándorló, migráns, menekült, stb fogalmakat, ahogy a szél fúj...

Többek között ezeket is tisztába lehetne tenni egy blogon.

2019. ápr. 22. 10:04
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs elég tököd ahhoz, hogy belekezdj hanem itt a gyíkhun várod a bátorítást... hát, apám... te este ki mersz menni az utcára vagy megijedsz minden árnyéktól? Anyu fogja a kezed, mikor isibe mész?
2019. ápr. 22. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

8.:


Ne aggódj, meg a hátsó felemet, se merem egyedül kitötölni.:)

2019. ápr. 22. 10:13
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem, a migráns egy pontosan definiált fogalom. Akkor is, ha a többség nem ismeri a jelentését és minden baromságot beleképzel (mint a liberalizmus).

Lényegében bárki, aki önként elhagyja az addigi lakhelyét (nem összekeverendő a menekülttel, aki üldöztetés hatására teszi ezt). Ez nem csak országhatárokon keresztüli utazásra, hanem akár csak városon belülre is vonatkozik.

Szóval kérdező, amúgy még te is az vagy.

2019. ápr. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!