Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU (E. E. Á) ugyanolyan...

Az EU (E. E. Á) ugyanolyan mint a Szovjetúnió vagy még rosszabb?

Figyelt kérdés

A mai ellenzék, élén Gyurcsányékkal és nejével az Európai Egy. Áll-okat szeretné bevezetni. Annak idején ez a család élvezte a kommunizmus minden előnyét mások kárára. Most is a régi komcsi időket hozzák vissza?


Megdöbbentő az analógia ? :



1 - A Szu meghatározta kik élhetnek itt. Az EU (EEÁ) ránk akar kényszeríteni afrikai, ázsiai vadembereket. Teljesen más kultúrkörből érkezőket


2 - A Szu előírta hogyan vezessük az országot. Az EEÁ (Eur. egy. áll) megfosztanak szabadságunktól. Brüsszeli központból határoznának mindent, ami itt mehet. A befogadástól kezdve az igazságszolgáltatáson át a hivatalok jogköréig


3 - A Szu határvédelmet, erős hadsereget követelt tőlünk. Az EU átvenné a határvédelmet, hogy mindenkit beengedjünk. Sima zsoldosokkal védenék a határt, ahogy a központból irányítják azt engednének be


4 - Az EU előírja mit termelhet a mezőgazdaság, miből mennyit. Ha többet termelünk akkor fájdalomdíjat ad annak a gazdának aki felszámolja a gazdaságát. Így ment tönkre sok mezőgazdasági cég, ágazat. A Szu legalább ösztönözte az ipart és mezőgazdaságot


5 - Az EU elszívja a szürkeállományt és a munkaerőt. Olcsó munkaerőnek mennek ki sokan, azt hiszik jól járnak, de kint is csak bevándorlók, azt a munkát végzik amihez az ottaniaknak nem fűnik a foguk és kevesebbért. A sZu-ban tanulhattak az eminens diákok, de nem szívtak el mindenkit


Ezekből azt látni, hogy a régi világot akarja visszahozni az EU új néven, ami sokkal kevesebb szabadságot enged számunkra mint amit a szovjet időkben éltünk. Ezt könnyen véghez tudja vinni Brüsszel?



2019. ápr. 23. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/78 anonim ***** válasza:
100%
Igen? Akkor meg fogadd el a játékszabályokat. Nem volt kötelező belépni az EU-ba. A támogatottsága Mo.-n még mindig 80 százalék fölötti.
2021. júl. 3. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/78 anonim ***** válasza:
9%

Nem látsz tisztán az Orbán fóbiádtól. Orbán és hívei nem akarnak kilépni az EU-ból hanem megreformálni. Szerintük (igazat adok nekik) nem ők hanem az EU jelenlegi szélső balliberális vezetői rúgják fel az eredeti játékszabályokat. Harcolnak ezek ellen mert meg akarják menteni az EU-t mint szóvérin államok szövetségét.

Ha globalista vagy az EU jelenlegi vezetőit támogatod ami nem baj amíg nem kezded Kínába küldözgetni azokat akik a nemzetek szuverenitását támogatják. .

2021. júl. 3. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/78 anonim ***** válasza:
89%

15:26: volt idő, mikor még Orbán is liberális volt. Az EU-t jelenleg pedig csak fejőstehénnek tekinti, ami nem akar neki puszira további euromilliárdokat kifizetni. Hallatlan! A zöldségeivel viszont odakint semmit sem fog elérni, mivel erős kisebbségben van a hasonlóan degenerált szövetségeseivel együtt.

Mindegy, fújd csak lelkesen tovább a kormánypropagandát. Az önálló gondolatok veszélyesek lehetnek.

(Azt már tényleg csak mellékesen teszem hozzá, hogy aki szerint az EU rosszabb a Szovjetuniónál - pl. a kérdező - az nem is akar tag lenni, szóval nyugodtan küldhetem Észak-Koreába, Türkmenisztánba, vagy akár Kínába is, hadd tanulja meg, milyen jó dolga van. Apropó: nem Orbánék akarnak idetelepíteni több száz milliárdból valami Fudan nevű intézményt? Ami egy millió év alatt sem hoz hasznot nekünk? A Belgrád-Budapest vasutat pedig még meg sem említettem. Hogy is vagyunk akkor Kínával?)

2021. júl. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/78 anonim ***** válasza:
7%
A szovjetunio elengette a sok csöves orszagot nekiadta a nyugatnak tatsa el ő őket mint fidel a bunozoket az USA ra.gorbacsov az eu ra zuditotta a szemetét.azota kiraly az élet oroszorszagban.
2021. júl. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/78 anonim ***** válasza:
12%

33

Feltételezed, hogy mindenben egyet értek a kormánnyal ami szűk látókörre mutat. Nem tetszik a kínai összeborulás, a Fudan dolog és a Belgrád-Budapest vasút se. Utálom kommunista Kínát. A török és azeri diktátorokat is utálom.

Soha se szavaztam a Fideszre de most a Fideszre szavazok mert a magyar és nemzet-ellenes ellenzéket, a Dobrev féléket a magyarok ellenségének tartom.

2021. júl. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/78 anonim ***** válasza:
87%

16:19: aham. Hát persze. Soha nem szavaztál a Fideszre. Nehéz elhinni. :D

Na mit szólsz, én viszont szavaztam rájuk, 2010-ben, mert jónak tartottam az 1998-2002 közötti kormányzásukat, és úgy gondoltam, Fletót képtelenség alulmúlni. Ez utóbbi óriási tévedés volt. Azóta mást sem csinálnak, csak visszaélnek a kétharmaddal. Ma már odajutottam, hogy Gyurcsányék csak ministráns kisfiúk voltak ehhez a dúláshoz, ehhez a pökhendiséghez, nagyképüséghez, kivagyisághoz, arroganciához képest. Mindez számomra elviselhetetlen.

Ja, és a Fudan dolognál, az említett vasútnál plusz Paks II-nél rosszabb magyar- és nemzetellenességet nehéz lenne kitalálni. Mivel viszonylag értelmesnek tűnsz (ami továbbra sem zárja ki, hogy a Lendvay-utcából írogatsz), meglep, hogy ezt nem látod.

2021. júl. 3. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/78 anonim ***** válasza:
12%

36

Idáig minden alkalommal az akkor még magyar, nemzeti, kommunista és korrupció ellenes Jobbikra szavaztam.

Most nem is annyira a Fideszre hanem a Dobrev, Gyurcsány féle magyar és nemzet-ellenes ellenzék ellen szavazok.

2021. júl. 3. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/78 A kérdező kommentje:

33 "15:26: volt idő, mikor még Orbán is liberális volt."


1. Akkor a liberalizmus teljesen mást jelentett


2. Később amikor kezdett formálódni a liberalizmus a rablóprivatizáció felé Orbán is kilépett onnan

2021. júl. 4. 02:53
 39/78 anonim ***** válasza:
91%
02:53: mesélj még.
2021. júl. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/78 anonim ***** válasza:
7%

38 - Sok mindent tisztán látsz de nem kéne megfeledkezi arról a hatalmas pusztításról amit a szovjet hadsereg művelt Magyarországon a háború befejezésekor és 1956-ban. Azt se kéne elfelejteni, hogy a szovjetek erősen támogatták a tanácsköztársaságot aminek szintén rengeteg magyar áldozata volt.

Az EU egy egészen más önkényuralom. Biztos ismered a mondást: “Kimentek a tankok, bejöttek a bankok”.

Az EU gyilkol magyarokat ahogy a szovjetek és hazai (többnyire idegen) bérenceik tették de meg tudnak fojtani egy országot gazdaságilag. Ez is terror de másfajta terror.

Nem szeretem összemosni az EU-t és a SZU-t. Meg kell védeni hazánkat külső és belső ellenségeitől. Jobb ha tudjuk milyen veszélyt jelent az EU ami más mint a SZU volt.

2021. júl. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!