Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az EU (E. E. Á) ugyanolyan...

Az EU (E. E. Á) ugyanolyan mint a Szovjetúnió vagy még rosszabb?

Figyelt kérdés

A mai ellenzék, élén Gyurcsányékkal és nejével az Európai Egy. Áll-okat szeretné bevezetni. Annak idején ez a család élvezte a kommunizmus minden előnyét mások kárára. Most is a régi komcsi időket hozzák vissza?


Megdöbbentő az analógia ? :



1 - A Szu meghatározta kik élhetnek itt. Az EU (EEÁ) ránk akar kényszeríteni afrikai, ázsiai vadembereket. Teljesen más kultúrkörből érkezőket


2 - A Szu előírta hogyan vezessük az országot. Az EEÁ (Eur. egy. áll) megfosztanak szabadságunktól. Brüsszeli központból határoznának mindent, ami itt mehet. A befogadástól kezdve az igazságszolgáltatáson át a hivatalok jogköréig


3 - A Szu határvédelmet, erős hadsereget követelt tőlünk. Az EU átvenné a határvédelmet, hogy mindenkit beengedjünk. Sima zsoldosokkal védenék a határt, ahogy a központból irányítják azt engednének be


4 - Az EU előírja mit termelhet a mezőgazdaság, miből mennyit. Ha többet termelünk akkor fájdalomdíjat ad annak a gazdának aki felszámolja a gazdaságát. Így ment tönkre sok mezőgazdasági cég, ágazat. A Szu legalább ösztönözte az ipart és mezőgazdaságot


5 - Az EU elszívja a szürkeállományt és a munkaerőt. Olcsó munkaerőnek mennek ki sokan, azt hiszik jól járnak, de kint is csak bevándorlók, azt a munkát végzik amihez az ottaniaknak nem fűnik a foguk és kevesebbért. A sZu-ban tanulhattak az eminens diákok, de nem szívtak el mindenkit


Ezekből azt látni, hogy a régi világot akarja visszahozni az EU új néven, ami sokkal kevesebb szabadságot enged számunkra mint amit a szovjet időkben éltünk. Ezt könnyen véghez tudja vinni Brüsszel?



2019. ápr. 23. 13:20
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/78 anonim ***** válasza:
89%
A kérdező biztos nagy jobboldalinak hiszi magát, és ebből az alapállásból tart elfogadhatónak egy kommunista szörnyállamot. Szép kis kavarc van a fejében.
2021. júl. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/78 anonim ***** válasza:
100%

41

Nem tudom, hogy zavarodott vagy orosz háttere van.

Észre vettem, hogy nem jól írtam az utolsó előtti paragrafusomat:

"Az EU gyilkol magyarokat ahogy a szovjetek és hazai (többnyire idegen) bérenceik tették de meg tudnak fojtani egy országot gazdaságilag. Ez is terror de másfajta terror."


Ez nagy baki mert azt akartam írni, hogy:

Az EU NEM (ismétlem NEM) gyilkol magyarokat ahogy a szovjetek és hazai (többnyire idegen) bérenceik tették de meg tudnak fojtani egy országot gazdaságilag. Ez is terror de másfajta terror.


A szemem már nem a régi és nem azt írtam amit akartam -:)

2021. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/78 anonim ***** válasza:
100%
A szu ban egy ilyen kérdésért könnyen szibériába kerültér ahol egy végtelen hosszú vasutépités várt rád minusz 45 fokban +verés kinzás .
2021. júl. 4. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/78 A kérdező kommentje:
Pedig nagyon úgy tűnik egy kutya. Sőt! Ez az EU még rosszabb 😟
2021. aug. 5. 01:30
 45/78 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező, a 20-asra még egy szóval se reagáltál, pedig elég konkrétan cáfolta az állításaidat. De dugd csak homokba a fejed!
2021. aug. 5. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/78 anonim ***** válasza:
81%
Hát akkor lehet az elsz a sorsa is mint az SZU-nak...
2021. okt. 24. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/78 anonim ***** válasza:
4%

#46 Ahol képesek megszavazni, hogy a lengyel alkotmánybíróság illegitim a lengyel alkotmány értelmezésekor, hogy a férfiaknak is joga van szülni, az a szervezet tényleg megérett a bukásra.

40 éve ez világraszóló geg volt a Monthy Pythontól, ma ez a rögvalóság az eu-tól.

2021. okt. 24. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/78 anonim ***** válasza:
100%
#47 Magyarországon is joga van szülni a férfinek, nincs betiltva. :D
2021. okt. 24. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/78 anonim ***** válasza:
84%

#48 de a magyar parlamentben nem szavazták meg rendeletnek!

Hülyének lenni is jogod van, de nagyon nem ugyanaz ha csinálnak róla egy törvényt mintha csak természetes, mert nem tiltja semmi.

2021. okt. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/78 hollófernyiges ***** válasza:
90%
Tisztában vagyok azzal hogy az efféle információk elől erővel elzárod a füledet/szemedet, különben nem írnál ilyen hülyeséget, de nem a férfiaknak van joguk szülni, hanem a transzgender nőknek, akik azért biológiailag nők maradnak, a megfelelő reproduktív szervekkel; és az orvosnak nincs joga azzal elutasítani azzal az érvvel, hogy a személyijében az áll hogy férfi.
2021. okt. 25. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!