Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek 2024-ig Mészáros...

Szerintetek 2024-ig Mészáros Lőrinc lesz e a világ leggazdagabb embere? De legalább Elon Musk-ot beelőzi e?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 23. 18:50
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
25%

Egyszerű a válasz: nem


Érdemes lenne utánanézned a vagyonok közti különbségeknek mielőtt ellenzéki propagandába kezdesz.

2019. ápr. 23. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:

#1. Nem kezdtem én semmilyen propagandába...

Szimplán fel tettem egy kérdést, nem suggaltam semmit.


Elon Musk vagyona 21 milliárd dollár, Mészáros vagyona tavaly évvégén volt kb. 1 milliárd dollárt...

Viszont jóval gyorsabban növegszik az Ő vagyona mint akat Jeff Bezosnak, aki jelenleg a vilag leggazdagabb embere.

Ha marad a jelenlegi tendencia, ami Mészáros vagyonának növekedését illeti, akkor nagyobb lesz a vagyona 2024-re mint most Jeff Bezosnak.

Azt nem tudom, hogy mennyire reális, hogy tartsa...

2019. ápr. 23. 18:56
 3/17 anonim ***** válasza:
21%

Gyenge elméjű, fóbiás barátom!

Felspanoltak egy olyan szintre, ahonnan csak vízummal jöhetsz vissza a "hülyék hegyéről!" 😄

Íme a vízum:

A milliárdosok mögött mem politika a támogató, hanem a bankok.... Egy pályázatot úgy lehet megnyerni, ha a mögötte állo bank meghitelezi...


Mi a kérdés? 😄

2019. ápr. 23. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
71%
Hihetetlen hogy szét tudta lopni 8 év alatt az országot az orbán stróman. Nem semmi vagyonból bújkálhat majd Viktor.
2019. ápr. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
48%

Nem.


Az országban nincs annyi pénz, hogy annyi koncentrálódjon közvetlenül egy ember zsebébe, hogy a világ leggazdagabb embere lehessen...

2019. ápr. 23. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
20%

Miért állsz meg Elon Musk-nál? Miért nem kérdezed azt, hogy Mészáros lesz-e a galaxis leggazdagabb embere? vagy övé lesz-e a Naprendszer?

Tényleg elhiszed, hogy akkora vagyona van, mint amit írnak és ő az ország leggazdagabb embere? Ki kell ábrándítsalak. Aki valóban gazdag, az nem hagyja, hogy listákon, rangsorokon meg címlapokon szerepeljen. Jól hangzó ellenzéki duma, ez a mészárosaleggazdagabb szöveg és ennyi.

2019. ápr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
12%
#5: Az országban nem, de Mészárosnak már most vannak külföldi befektetései, horvát focicsapat, osztrák hotel. Természetesen a tőlünk ellopott pénzből, amihez az agymosott fideszesek még tapsolnak is.
2019. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
0%
Ha orbánt bíróság elé állítják akkor mészárossal együtt fognak a böriben megrohadni, annyi van a rovásukon.
2019. ápr. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
21%
#6: Igazad van, Orbán például nem akar ilyen listákon szerepelni, ezért Mészáros nevén van a vagyona.
2019. ápr. 23. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Most majd a demokrácia leépítése és eu ügyészség csatlakozásának hiánya miatt nem kap az ország annyi támogatást az eu tól = kisebb közbeszerzés, kisebb haszon, kisebb vagyongyarapodás orbán strómanjának
2019. ápr. 23. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!