Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Kormánypártiak: Ti szavaznátok...

Kormánypártiak: Ti szavaznátok egy normális, új jobboldali pártra?

Figyelt kérdés
Egy olyanra, amelyik jobboldali, keresztény és megvédi a határokat. De nem korrupt, nem pöffeszkedik és nem haverkodik keleti diktátorokkal, hanem Európa-párti.

2019. ápr. 24. 16:14
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

A Fideszre mondjuk nem kell rámondani, elég nyíltan csinálják.

- Nemzetközi elemzőcégek egybehangzó véleménye (pl. Transparency International, Freedom House)

- Simicska, Mészáros, vadászkastélyok, Felcsút és egyéb mindenki számára látható dolgok

- Konkrét esetek felderítése pl. atlatszo.hu-n


Szerintem az van, hogy a többség azért tudja, hogy vannak gondok, csak nincs jobb alternatíva.

2019. ápr. 24. 18:26
 12/15 anonim ***** válasza:
Illetve Mészáros Lőrinc...
2019. ápr. 24. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
26%

#10: "Leszögezem, nem vagyok kormánypárti. Mindazonáltal nem szavaznék másra"

Ja, nem vagy kormánypárti, de mégiscsak a fasiszta állampártra szavazol.


"Mindazonáltal nem szavaznék másra, mert - tetszik, vagy sem - Mo-on jelenleg nincs akkora formátumú politikus, akire rá lehetne bízni az országot."

Az a nagy helyzet, hogy nem egyetlen emberre kell rábízni az országot, hanem egy pártra, ugyanis ez (elvileg) nem egy diktatúra, ahol egy ember dönt mindenről. Egyébként nem látom be, hogy például Vona Gábor vagy Szél Bernadett mitől lett volna rosszabb miniszterelnök mint Orbán. Nem mondom hogy alattuk minden sziper-szuper lenne, de nem lenne rosszabb mint a fasiszta fidesz alatt.


"Nem szeretem Viktort (velem nagyon kiba5zott)"

Tehát k i b a s z o t t veled a fidesz, de te mégis rájuk szavazol. Stockholm-szindrómás vagy?


"de mi a frászt csináljak, ha ő az egyetlen?"

Ott volt több mint 20 párt a szavazólapon tavaly, oké, sok közülük kamupárt, de volt 7 párt (Jobbik, MSZP, DK, LMP, Momentum, MKKP, Együtt) amelyik valós tevékenységet folytatott, nem csak a pénzlenyúlás miatt jöttek létre. Szerintem hibáikkal együtt is BÁRMELYIK eközül a 7 párt közül jobb választás lett volna mint a fidesz. Nevetséges arra hivatkozni, hogy nincs más, csak a fidesz. Másra kell szavazni, (nem csak neked, hanem sokaknak) és akkor lesz más.

2019. ápr. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

A jobbik nem ennek indult?

Aztan még nagyobb fos lett mint bármi.

Szóval csak akkor ha beérett, de az meg 8 év.

2019. ápr. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nem vagyok Fidesz szavazó. Ezek alapján igen, bár nem jelenteném ki fixen. Hiányoznak a részletek, az alapján tudnék nyilatkozni, mennyire egyezik a meglátásaimmal.
2020. aug. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!