Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ez lenne a Puzsér féle béke "...

Ez lenne a Puzsér féle béke " szigete"? Normális ez az ember?

Figyelt kérdés
2019. febr. 21. 20:44
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

"Jelzem Závecz Tibornak, hogy ha még egyszer meghallom, hogy megpróbál egy demokratikus választást befolyásolni, akkor nem veszek részt semmiféle előválasztáson. Aztán ha nem nyerek, és Tarlós István marad a főpolgármester, majd járulhat a Botka Lászlót megbuktató budapesti MSZP-elnök, Molnár Zsolt elé a kalapját gyűrögetve motyogni, hogy nem is ő a hibás."


"Javaslom Závecz Tibornak, hogy takarodjon el a halál f@...szára, és ott kutakodjon, aztán ha a budapestiek már ismerik a programomat, majd akkor ismertesse, mit kutatott ki!"

Puzsér beleállt a főpolgármesteri kampányba...

2019. febr. 21. 20:45
 2/19 anonim ***** válasza:
32%
Teljesen igaza van...
2019. febr. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
64%
A stílus maga az ember. Nem kell itt senkit lejáratni, csak be kell mutatni amikor önmagukat adják és ennyi.
2019. febr. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
Mindegy szerintem, hogy igaza van- e, vagy sem. Aki így bír megnyilatkozni, mint közszereplő és főpolgármesteri babérokra vágyó " politikus", azt kezelni kell, nem megválasztani...
2019. febr. 21. 20:53
 5/19 anonim ***** válasza:
55%

Jobb lenne, hogyha boldog karácsonyt kívángatna vagy ha a tévészékházba fetrengene?!


A politikusok is ugyanúgy emberek, Ő nem próbálja elhitetni az ellenkezőjét.


Attól, hogy a Fideszes és MSZP-s politikusok csak otthon nernek így beszélni még nem lesznek többek, sőt...

2019. febr. 21. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
57%

Én korábban is mondtam már, most csak megismétlem:


Ha Puzsér nyer, MEGÉRDEMLIK!


Legszebb öröm a káröröm!

2019. febr. 21. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 tgt ***** válasza:
64%
Sokáig szimpatikus volt nekem Puzsér, szerettem hallgatni, de ezt nem tudom, miért kell. Ha ő is indul, esélye sem lesz az ellenzéknek.
2019. febr. 21. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
57%

#7. Ő is ellenzék, csak nem kifejezetten balos vagy jobbos.

Ő most mindenkinél hamarabb jelentette be az indulását, ami alkotmányos joga... Szóval ha valaki valakit akadályoz az most nem Ő.

2019. febr. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
4%
Ki az a Puzsér? Mit tett le az asztalra? Honnét kéne ismernem? Netán valami atyauristen hogy itt emlegetve van? Bolond nem? Volt kezelésen, én miért nem voltam, mert én egy erős jellem vagyok engem 18 évesen megerőszakoltak a számba élveztek majd kakiltak mégis kitartó vagyok és 5 diplomám van kiegyensúlyozott vagyok és vitamint is szedek. Meg futok is. Ez meg csak egy volt zsűri meg töri tanár... csak a múltba élhet ez a nyomi járta volna azt az utat mint én.
2019. febr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%
Igaza van, ugyanakkor a véleményét sokkal elfogadhatóbb stílusban is előadhatná.
2019. febr. 21. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!