Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért utálják annyira a...

Miért utálják annyira a Fideszeseket?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 24. 22:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
54%
Mert immár 9. éve bontják az országot.
2019. ápr. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
48%
mert élősködök.
2019. ápr. 24. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
43%
Mert lopnak, csalnak, hazudnak (mint gyurcsány meg az elődeik) csak nagyobb tételben. Konkrétan semmiben sem jobb mint amilyen a fidesz előtt volt.
2019. ápr. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
52%
Mert nem objektív döntést hoznak hanem érzelmit. De szó nincs utálatról. Ők is ugyanúgy magyar emberek,sőt a többségük jóravaló ember ismerek sokat ők azok. Ezért szomorú hogy nem ismerik fel,hogy becsapás csalás szélhámosság kihasználás és manipuláció áldozatai.
2019. ápr. 24. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
12%

mert ez a feladatuk

soros bérencek

2019. ápr. 24. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
58%
Mert nem demokratikusak és nem elég kígyósok. Hajrá Demokratikus Kígyók!
2019. ápr. 24. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
50%
Nézz "Herbal Reality"-t, ott pontosan megtalálod mi a baj a jelenlegi rendszerrrel.
2019. ápr. 25. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
35%
Mert a fideszesek nagy többsége buta, mint a föld, hogy ezt a maffiabandát háromszor is megszavazták egymás után.
2019. ápr. 25. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
85%

Én három csoportba osztottam a fidesz szavazókat.

Vannak akiknek vallás a fidesz, és mivel a hit túllép a realitás határain ők rendületlenül hisznek, bármi történik.

Vannak a propaganda áldozatai, akiket száz éve használt marketing eszközökkel győztek meg. Jajj istenem jön a migráncs és megerőszakolja a macskámat. A szomszéd Piri néni is látta hogy a Jóska báttya hallotta hogy igy lesz.

És vannak akiket a jelenlegi ellenzék fenomenális teljesitménye tett fidesz szavazóvá. Csak a gyurcsány vissza ne jöjjön.

Én nem utálom őket. Inkább azt érzem hogy ők utálnak mindekit aki másképp gondolkozik. Főleg a hitszónokok.

2019. ápr. 25. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Értem. És melyik kormányt tartanátok a legmegfelelőbbnek?

(15/L vagyok és tudni szeretnék ezekről)

És köszönöm a válaszokat

2019. ápr. 25. 16:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!