Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bangone (nem a zeneszne) a...

Bangone (nem a zeneszne) a helyesirasi hianyossagait kompenzalja azzal hogy bayern zsoti stilusaban nyilatkozik?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 26. 15:09
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
A böszmével verseng, ki tud több szavazót szerezni a fidesznek.
2019. ápr. 26. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
9%
Bayern zsózinak stílusa van.... A prolizás tény! A patkányozás sértés!
2019. ápr. 26. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Izéééé! Hogyismondjam nohát. "Bayer Zsolt" Szoval bagoly mondja Bangonéra.
2019. ápr. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nem tudom, de helyesírási képességeiddel te sem büszkélkedhetsz. Nem csak az ékezetek hiányáról van szó...
2019. ápr. 26. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Bangóné mondott valamit ebből az orbán banda bolhából elefántot csinál, bezzeg a fideszes szemétségükről hallgatnak lapítanak mint az a büdös valami a fűben, pedig amit a fideszesek csinálnak az már bűncselekmény nem egy kis elszólás.

Ha véget ér a fidesz uralkodása lesz bőven miért felelniük a törvény előtt.


[link]

2019. ápr. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Persze az is túlzás meg hogy tompika kommentel az index alá...viszont én mint mszp szavazó már lassan nem tudok hinni bennük. Ha nem lenne Karácsony Gergővel szövetségesek és nem lenne Botka Laci meg Újhelyi Pista én már külföldön élnék mert nem lenne hitem abban hogy az egyetem után van jövőm ebben az országban.
2019. ápr. 26. 17:17
 7/10 anonim ***** válasza:
30%
Zsolti nem politikus, csak újságíró. Semmilyen tusztséget nem tőlt be Bangóbéval ellentétben
2019. ápr. 26. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Hát, azt már bizonyította, hogy színészkedni és írni nem tud, most a kulturált viselkedésbéli hiányosságait igyekszik hangsúlyozni. :D
2019. ápr. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bayer nem parlamenti képviselő, bangóné meg igen, bár ezek után jó kérdés mégis mit képvisel
2019. ápr. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Minket.
2019. ápr. 26. 21:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!