Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a 17 éves kitűnő tanuló...

Ha a 17 éves kitűnő tanuló gimnazista tiszta világképpel nem szavazhat, akkor a 80 éves szenilis kádárista földtúró nyugdíjas néni miért igen?

Figyelt kérdés
2019. ápr. 27. 19:59
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
17: Mivel már a két világháború között több mint 1000 ha föld volt a dédszüleim tulajdonában, nagy valószínűség szerint ma az ország legnagyobb földbirtokosai között lennének a szüleim öröklés útján.
2019. ápr. 28. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Andizsuzsi ***** válasza:
60%
Aki szerint a "földtúró" alacsonyabb rendű nála, annak nincs tiszta világképe.
2019. ápr. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
45%
Neked 18 éves korodban sem adnék szavazati jogot. Az a baj, hogy már így is túl sok barom szavazhat, így csak eggyel több lenne.
2019. ápr. 28. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:

#20

Ezt mi értelme volt elküldeni privátban is?

2019. ápr. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:

#20, #24-nek:


Ha figyelmesen elolvasod, akkor észreveheted hogy a privát kicsit hosszabb!


Mivel az már teljesen személyes megjegyzés, ezért az egészet privátban küldtem. Nem volt szándékomban nyílvánosan minősíteni!

2019. ápr. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
Akkor csak jelzem, sem a kormánypárthoz, sem ellenzékhez nem tartozom.
2019. ápr. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:

#25, #26-nak:


Oppá! Felületese voltam, bocsi.


Ezzel az alternatívával nem számoltam.

2019. ápr. 28. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
65%

Van igazság abban, amit írsz.


Szerintem egy bizonyos kor felett már nem kéne szavazni. Egyszerűen azért, mert akinek 5-10 év van hátra az életéből, annak már kéne dönteni semmiről.


egyébként meg jókat röhögök az olyan hozzászólásokon, amikben a fiatalokat szidják.

Nos, a helyzet úgy áll, hogy a fiatalok között legalább vannak, akik tüntetnek a jelenlegi kormány ellen, vagy beszélnek nyelveket, az 50 felettiek között meg jobbára műveletlen, nyelvet nem beszélő szolgalelkű prolikat látok.


de ha félretesszük a kort, akkor az a véleményem, hogy vmilyen teszt mindenképpen kéne a szavazáshoz (nyilván tudom, hogy ez senki sem érdeke), mert teljesen nevetséges, hogy migránsoktól rettegő agyhalottak döntik el a szavazást, akik sztem az tudják, ki a közt. elnök, vagy hogy milyen ellenzéki pártok.

2019. ápr. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
59%

# 14/28


aztarohadt. az egész hozzászólásod egy tömény bullshit, úgy is mondhatnám, hogy tipikus proli magyarázkodás.

Hogy jön ide, hogy a fiatal tudna –e a kertben dolgozni, te észkombájn? Kit érdekel, hogy Aranka néni tanulhatott-e?


„mert töredékét sem tudja ami ahhoz kellene, hogy magát tiszta világképűnek mondhassa”


amiket felsoroltál, azoknak pont semmi köze a tiszta világképhez, és ezektől pont nem fog józanabbul szavazni, mint egy a fiatal, sőt..

Melyik korosztályből szavaztak legtöbben a mostani kormányra? Csak nem az idősek közül? A fiatalok közül legalább tüntetgetnek vmennyien, beszélnek nyelveket, miközben Aranka néni lehet, hogy tud kapálni meg levágni egy tyúkot, de nem beszél angolul, nem jár külföldre, nem netezek, ergo halvány gőze sincs semmiről.


"csak szólok, hogy a tudatlanság, beképzeltség és mások lenézése nem számít világképnek!”


gondolom, ezt magadnak is írtad, mert elég lenéző hozzászólást sikerült iderittyentened.

2019. ápr. 30. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
66%
29: Maradjunk annyiban, hogy élettapasztalata nem attól lesz valakinek, hogy netezik, meg esetleg van lehetősége (a szülei pénzén) néha eljutni külföldre.
2019. ápr. 30. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!