Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Más is úgy érzi, hogy a...

Más is úgy érzi, hogy a Fidesz már nem multifunkcionális párt?

Figyelt kérdés

Eddig én úgy tekintettem a Fideszre, mint egy minden problémát megoldó politikai és spirituális entitásra. Éreztem, hogy a Fidesz bármit is tesz, az Úr akaratát valósítják meg, ami a legjobb nekünk Árpád népének. Most viszont már szimplán csak egy jó pártnak tartom a Fideszt, amely már kevésbé hordozza magában a nagy ősök a Hunok és Sz. István akaratát. Mi magyarok ugyanis részben evilági és részben másvilági ősökkel rendelkezünk. A Nibiru és a Szíriusz bolygótól körülbelül 89 millió évvel ezelőtt idevándorolt lények a hunguk (innen ered a Hun szó is) bevájták magukat a Kárpát medencébe és földi nőkkel párosodtak. Javarészt így jött létre a magyar faj. Egyre több tudományos értekezésben is tényként hivatkoznak ezen történésekre. Kérdés, hogy a mai vezetésünk mennyire viszi tovább a szíriuszi hunguk népünkről alkotott eredeti elképzeléseit?


Egy volt tudós



2019. ápr. 30. 17:48
 1/9 anonim ***** válasza:

"Egy volt tudós"


Ez most hogy van, ha valaki tudós az egész életén át annak számít még ha inaktív is.

2019. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"amely már kevésbé hordozza magában a nagy ősök a Hunok és Sz. István akaratát"


A Fidesz a nyugatfóbiájával mégis mikor horodozta magában Szent István Király akaratát?

Ő ugyanis mindig is a nyugatot választotta kelet helyett...

2019. ápr. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
#1. Ha elkobozzák a diplomáját, megfosztják a PhD és egyéb fokozataitól, akkor nem...
2019. ápr. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Eddig én úgy tekintettem a Fideszre, mint egy minden problémát megoldó politikai és spirituális entitásra."


Tudóska, eltévedtél, ebbe a kategóriába való a kérdésed: https://www.gyakorikerdesek.hu/ezoteria

2019. ápr. 30. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nem a sumérokat dugták az annunakik? Az egy kicsit arrébb van mint a kárpát medence.
2019. ápr. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Magasságos tehénlepény, momdd, hogy ez csak egy buta vicc!

A kérdés, az indoklás....kész agyrém...ilyen emberek tényleg léteznek???


És hogy lehet valaki volt tudós?


Ambézia? Megfosztottak a tudományos fokozattól? Fentiek tükrében azon sem csodálkoznék...

2019. máj. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
#6 Középiskolában is tanítottam 8 évig, és igen, a leírtak nagyon is igazak, csak sajnos hozzád hasonlóan sokan nem képesek magukat átadni a bennük lakozó Fénylény akaratának és ezáltal túlzottan materiálisan gondolkodnak, ami persze nem feltétlenül baj, csak az a fajta megvilágosodás ami nálam már végbement, nálatok bizonyára csak később fog kiteljesedni.
2019. máj. 2. 12:45
 8/9 anonim ***** válasza:
Amit te mgvilágosodásnak nevezel, azt a pszichiátria mentális zavarok közt tartja számon.
2019. máj. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"#6 Középiskolában is tanítottam 8 évig, és igen, a leírtak nagyon is igazak, csak sajnos hozzád hasonlóan sokan nem képesek magukat átadni a bennük lakozó Fénylény akaratának és ezáltal túlzottan materiálisan gondolkodnak, ami persze nem feltétlenül baj, csak az a fajta megvilágosodás ami nálam már végbement, nálatok bizonyára csak később fog kiteljesedni."

EZOTÉRIA kategória. Fénylényekkel ott foglalkozzál, ne a politika kategóriában! Egyébként nem tanítottál te sehol semmit, valami unatkozó kis kamasz lehetsz, aki most jókat nevet, mert próbál kitalált baromságokat írni ide és azt hiszed, hogy most mindenki együtt nevet veled, de valójában rajtad nevet mindenki.

2019. máj. 2. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!