Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért engedi a Fidesz, hogy...

Miért engedi a Fidesz, hogy az ellenzék mocskolódjon vele?

Figyelt kérdés

Az ellenzék már többször is sértegette a kormányt, nagyon súlyos szavakkal illette annak képviselőit. Csodálom a kormány türelmét, hogy nem tesznek ezellen semmit, amikor joguk lenne rá, hiszen a rendet fenn kell tartani.

De miért nem lépnek semmit?



2019. máj. 1. 12:29
1 2 3
 1/26 Koplárovics Béci ***** válasza:
74%
Egy hülye ellenzék sokkal jobb nekik, mint egy értelmes. Dehát fidesz szavazóként ezt te sajnos nem értheted.
2019. máj. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
76%

Kérdező...

Úgy isten igazából téged nemnzavar Bayer gusztustalan, alpári, primitív beszólása @nyázása?

Vagy neked az fel sem tűnt hogy ő bárkit bemocskolhat?

2019. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
85%
Te eddig barlangban éltél? Nézz már bele bármelyik Fideszes médiába. Évek óta megy ennél jóval durvább "nemzeti" és "keresztény" mocskolódás.
2019. máj. 1. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
88%

Mit kéne szerinted tenni a fidesznek ?

Ha munkatáborba zárnák az összes ellenzékit vagy egyszerűbb lenne a stadionokban halomra lőni őket ?

Akkor megnyugodna a demokráciába vetett hited ?

Egyénként a kormány teremtette meg a közbeszédnek ezt a szinvonalát.

2019. máj. 1. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
45%
Ezért nem szabad cigusokat kormányra engedni.
2019. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Köszönjük bejelentésed. Moderátoraink amint tudják, ellenőrzik ezt a kérdést.
2019. máj. 1. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
11%

#3 Nem tudjátok felfogni, hogy Bayer Zsolt nem egyenlő a Fidesszel? Ő egy médiaszemélyiség..


Értem én, hogy fáj a Bangónés sztori ellenzéki oldalon, de Bayer Zsolt még továbbra sem Fideszes politikus.

2019. máj. 1. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
94%
Bayer az egyik Fidesz alapítótag, akié az 5. számú párttagkönyv. Eddigi pártért végzett cselekedeteit nem is említve. Úgyhogy de, ő fideszes politikus.
2019. máj. 1. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt egy szóval nem lehet említettem hogy Bayer fideszes volna de szoros kapcsolatban van a Fidesszel... CÖF ugye a civil összefogás Fórum, mint szervezet, azok aktivistái szimpatizánsai kinek a képét és nevét tűntetik fel a transzparenseken a Birkamenet idején?

Hát persze hogy Viktorét...

Figyeld meg!

2019. máj. 1. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
15%

2.

Bélám!

Én, fidesz szavazóként értem! Sőt, egyet is értek vele! Csak azzal nem, hogy ezzel azt próbálod beállítani, mintha ez a fidesz aljassága lenne. Ugyanus az ellenzéket nem a fidesz választja!!!

2019. máj. 1. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!