Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Fogadnàl olyan vendéget,...

Fogadnàl olyan vendéget, akinek köztudottan más a politika nézete?

Figyelt kérdés
Ha tudod, hogy a szükséges ünnepi formasàgok után úgyis felhoznà a politikát, úgy hogy más a véleményetek, fogadnàd vagy inkább elmennél otthonról? Ha tudnád, hogy egy nehéz alak, aki mindig ugyanazt szajkózza és nem tűr meg más érveket, folyamatosan aggitàl (lásd májusi szavazás) plusz ha iszik, akkor egyenesen elviselhetetlen?

2019. ápr. 20. 21:41
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
49%
fideszest semmiképpen sem. Nem vágyom agymosott birkák társadágára...
2019. ápr. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Nos, az a típus akit nagyon jól körülírtál kizárt, hogy olyan személyes kapcsolatban álljon velem hogy vendégként számításba jöhessen!
2019. ápr. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
90%

Én Fideszes vagyok, és fogadtam, sőt most húsvét vasárnap fogadok is ilyen vendégeket.


Annak ellenére, hogy politikailag mást vallanak, az alap emberi tulajdonságok ugyanazok.

2019. ápr. 20. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
87%

#2, #3-nak:


Ha tegyük fel, hogy a kérdező által jellemzett fideszes eljön vendégségbe hozzám, és annak ellenére fog bele fideszes agitálásba hogy tudja hogy DK-aktivista vagyok, akkor ahhoz vágjak jó pofát?


"az alap emberi tulajdonságok ugyanazok."


Ezt kikérem magamnak! Én nem vagyok ilyen pofátlan, és a szándékos provokálást is gyűlölöm, és durván reagálom le!

2019. ápr. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
82%

#4-vagyok:


A durva lereagálás alatt azt értem, hogy:


Balhét akarsz? MEGKAPHATOD!

2019. ápr. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

Tök mindegy milyen párt szimpatizáns.

Ha valaki részegen agitálni meg üvöltözni kezd a házamban akkor-

1. Szólok hogy ebben a helyzetben a forma előrébb való mint a tartalom,mert ez az otthonom ahol csak én üvöltözhetek.

2. Időszerűsítem a távozását.

3. Eleve nem nagyon tartok az ismerettségi körömben piás agitátort vagy ha igen akkor tudja hogy hol van a határ velem szemben és nem merne megengedni magának ilyen viselkedést akkor sem ha ilyen a természete.

2019. ápr. 20. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
#6 De egy eleve részeg embernek hogy mondod el, hogy merre van az ajtó, amikor látszik rajta, hogy fogàst próbál találni rajtad, azt várja, hogy belédköthessen, még akkor is, ha öt perce kínàltad meg süteménnyel és alkohollal?
2019. ápr. 20. 22:04
 8/20 anonim ***** válasza:
100%
Ha valaki nem primitíven indokolja meg, hogy miért az adott oldalt választja, miért ne? Ha valaki kulturáltan vitázik oldaltól függetlenül, azt sokkal nagyobbra tartom, mint ha elkötelezett lenne egy oldal fele, de azt se tudja miért.
2019. ápr. 20. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
47%

Sajnos a családját nem válogathatja meg az ember. Én ezért fogok valamelyik skandináv országba menekülni és ünnepnapokon, amikor majd fekszem kényelmesen az ágyamon, eszembe fog jutni, hogy "hmmm, mennyire jó most, hogy nem molesztál senki!"

Már alig várom.

2019. ápr. 20. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
Nekem több ismerősüm is ilyen, de én nem szoktam ezzel foglalkozni, mert alapvetően jóban vagyok velük, így rendben a dolog, de ha még jóban sem vagyok velük, akkor -e nélkül sem hívom meg őket :)
2019. ápr. 20. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!