Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy telt május 1. -e? Voltál...

Hogy telt május 1. -e? Voltál valahol?

Figyelt kérdés
Mi megemlékeztünk a szabadságról. Jó hogy szabad ország lehetünk, amiben a nemzetnek még van értéke. Nem jönnek ide vademberek afrikából és itthon legalább meg van védve a kereszténység. Ti hogyan emlékeztetek meg május 1.-éről? Voltatok politikai vagy más rendezvényen?
2019. máj. 2. 09:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
kinéztem a városligetbe, aztán futottam is haza olyan szörnyű volt
2019. máj. 2. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
76%
Nem voltunk sehol.Otthon családi körben emlékeztünk meg az aradi vértanúkról.
2019. máj. 2. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
42%
Én dolgoztam reggel 6-tól este 6-ig, más program nem is kellett.
2019. máj. 2. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
24%

"Pedig a kérdésed alatt, amit tegnap este írtál ki, megválaszolták neked már többen is, hogy miért munkaszüneti nap és miért számít ünnepnapnak május 1: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__98..


Nem én írtam ki. Komolyan ennyire megdöbbentő számodra, hogy egy ilyen posztkomcsi szellemű ünnep nem érdekel valakit?

2019. máj. 2. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Mostunk, takarítottunk, főztünk, végre kicsit utol tudtuk érni magunkat a házimunkával.
2019. máj. 2. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!