Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hogy telt május 1. -e? Voltál...

Hogy telt május 1. -e? Voltál valahol?

Figyelt kérdés
Mi megemlékeztünk a szabadságról. Jó hogy szabad ország lehetünk, amiben a nemzetnek még van értéke. Nem jönnek ide vademberek afrikából és itthon legalább meg van védve a kereszténység. Ti hogyan emlékeztetek meg május 1.-éről? Voltatok politikai vagy más rendezvényen?
2019. máj. 2. 09:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
60%

Te miről beszélsz? Május elseje a munka ünnepe.

[link]

2019. máj. 2. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
63%
A munka szabaddá tesz?
2019. máj. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
53%
Én Adam Weishaupt május elsejéjéről emlékeztem meg, meg arról, hogy miért van illuminátus szimbólum az egydollároson...
2019. máj. 2. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
45%
Igen, mivel fizettek, hogy legyek ott mint statiszta, voltam tegnap jobbikos, fideszes is, demokratikus koalícíó rendezvényére nem értem oda, ezért a kövi tüntetésre el kell mennem. Pénzt sem kapok a kommentér.
2019. máj. 2. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
42%
Kilátogattam az Óbudai-szigetre és végül a Mi Hazánk majálisán néztem körül, sokkal jobb programok voltak, mint a szomszédos Jobbik majálison. Azon sokkal kevesebben voltak. Nem gondoltam volna, hogy ennyire elpártoltak tőlük az emberek, pedig egy éve ők voltak a legerősebb ellenzéki párt.
2019. máj. 2. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
37%

Hála égnek egyik párt baromságára sem jutott eszembe elmenni.

Azt sem tudom, miért munkaszüneti nap még ez az "ünnep".

2019. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%

Én hagyomány tisztelő faluban lakom. Itt még él a májusfa állítás "intézménye" Reggel zenés ébresztő van! Ez önkormányzattól független, egyéni kezdeményezés, önkéntes alapon.... Pár éve még lovasszekérről! Régebben élő zenével.... Mára már sajnos kisteherautótól kareoke stílusban....

Utána már önkormányzati szervezésben folytatódnak a politikamentes majális programjai....

2019. máj. 2. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
24%

"Azt sem tudom, miért munkaszüneti nap még ez az "ünnep"."


Akkor mér nem dógoztá? Nem tilcsa semmi.

2019. máj. 2. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
24%

"Azt sem tudom, miért munkaszüneti nap még ez az "ünnep".

A válaszíró 68%-ban hasznos válaszokat ad."

Pedig a kérdésed alatt, amit tegnap este írtál ki, megválaszolták neked már többen is, hogy miért munkaszüneti nap és miért számít ünnepnapnak május 1: https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__98..

2019. máj. 2. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
52%
Sehol se csak beb...tam a kocsmában.
2019. máj. 2. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!