Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok hozzá, hogy az...

Mit szóltok hozzá, hogy az elmúlt 5 évben torony magasan Magyarországon romlott a legnagyobb mértékben a lakhatási helyzet?

Figyelt kérdés

[link]

Egyébként is az egyik legrosszabb helyzetben vagyunk lakhatás és fiatalok külön költözése szempontjából egész Európában, de az utóbbi 5 évben ráadásul még nálunk romlott magasan a legjobban ez az arány. Majdnem kétszer annyit romlott, mint a többi kelet-európai országban.

Ezt hogy lehet sikerként elkönyvelni? Vagy ezt hogy magyarázná meg egy Fidesz-es, siker sztoriba beágyazva?


2019. máj. 3. 19:07
 1/10 anonim ***** válasza:
44%
Örülök neki.
2019. máj. 3. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Magyarország jobban teljesít, mondja azorbán. Ezzel csak annyi a baj hogy nem igaz.

Mint ahogy az sem igaz hogy magyarországon demokrácia és sajtószabadság van. stb-stb.

2019. máj. 3. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
53%
Így legalább több fiatal megy külföldre. Ez mindenképpen jó hír, ha az ember a NER bukását várja.
2019. máj. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
36%
Nekik nem romlott a lakáshelyzet, elhiheted. Másfelöl nem ment el az eszük: a saját táborukat kívánják felemelni - és ezt sikeresen csinálják, az ellenfél kutyája kölke pusztuljon csak!
2019. máj. 3. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
37%
"Stabil a gazdaság és nagy a jólét!"
2019. máj. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
38%
Sorosos statisztika, nem kell hinni benne, a Fidesz a legjobb kormány ami valaha volt. A CSOK mindenkit lakáshoz juttatott, ennyi segítséget a fiatalok még egy kormánytól sem kaptak. Sokan jönnek hazafelé külföldről is most már. Nagyon jó minden. Nem félünk és nem fázunk, ORBÁN VIKTOR a Királyunk!
2019. máj. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
16%

Na tessék, hol tudott volna egy fiatal 39.000Ft-ért albérlethez jutni Gyúrcsány alatt?

[link]

Libsi statisztikáknak nem hiszünk a tények helyett.

2019. máj. 3. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
36%
Jézusom kedves kéredző !!! Még Bulgáriában is jobb a helyzet a fent említett linked képe alapján ! Pfúúúúúú akkor nagy a baj. Most mit mondjad erre őszintén ? Egy huszonéves nem tud saját lábra állni hacsak nem vagy fideszes ! Magyarul marad a gyerek a szülői házban és szülői házba szerinted akar valaki gyerekeket csinálni ? Na a lópikulát. Ezért nem születnek meg a babák !
2019. máj. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon durva a helyzet. Én 5 éve vásároltam egy lakást, 7 millió forintért. Most 30-35 milliót ér. Ki a fene tudja követni ezt? A bérek elenyésző mértékben emelkedtek ehhez képest. Totál kilatàstalan a helyzet szerintem a fiatalok számára. Vagy eladòsìtod magad 25 millióval (és kötelezően lenyomjàk a torkodon a házasságot és a 3 gyereket), vagy marad az albérlet, ami gyakorlatilag az egész fizetésed elviszi.. Vagy mama hotel..
2019. máj. 4. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én a mama hotelt választottam! Orbán bekaphatja és a többi fideszes is ! Persze ők a magyar elit. Nekik ilyen gondjuk nincsen és nem is érdekli őket.
2019. máj. 4. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!