Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltudnátok képzelni Tóth...

Eltudnátok képzelni Tóth Bertalant (MSZP) vagy Sneider Tamást (Jobbik) mint miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy annyira semmitmondóak , még előtte Vona rá azt mondtam, hogy jó szónok, tehetséges politikus, de ezek nagyjából senkik, még párton belül is sokadik emberek voltak amíg szét nem hullottak.


Eltudnátok képzelni valamelyiküket mint Magyarország miniszterelnöke? Illetve kik lennének a többi felelős pozició miniszterei? A Fideszben olyan emberek vannak mint pl.: Szijjártó , Varga Ferenc, stb stb. most komolyan kik pótolnák őket?


Kunhalmi? Bangóné? Nagy Blanka? Szanyi?


2019. máj. 4. 20:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
51%

"Szijjártó a magyar történelem legjobb és legtehetségesebb külügy minisztere.."

Magyarország aligha volt elszigeteltebb, mint most. Szijjártó hatalmas sikere, hogy Orbánt 9(!!!) év után fogadják az USA-ban, találkozhat végre valahára Trumppal. Még az észak-koreai diktátorral is szívesebben találkozok Trump, mint Vityával, aki inkább ciki számára.


Egyébként ha Orbán lehetett miniszterelnök, akkor nagyjából bárkit el lehet képzelni hasonló titulusban. Beszélni képtelen, nyelvét öltögeti beszéd közben, kínosan röhögcsél, kezével nem tud mit kezdeni, mint akinek súlyos mentális gondjai vannak.


A mostani kormányból aki ér bármit is, az talán Varga és Kásler (bár ő csak egészségügyben, maradjon a cipész a kaptafájánál és ne akarjon pl. alternatív történelmet kitalálni). A többi nagy nulla. Régebben Pokorni és Navracsics voltak valamirevaló normális miniszterek.

2019. máj. 4. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
67%

Az a helyzet, hogy ellenzéki oldalon nagy az űr. Az egész ellenzék nem tudna kiállítani egy kormányt. Vagy a minisztériumokban meghagynák a fidesz által kinevezett àllamtitkárokat, hogy ott szakmai munka is folyjon?

Egyébként 10-ből 8 ember, kapásból nem tudja megnevezni, melyik pártnak ki a góréja. Ez alól csak a böszme kivétel. Nekem pl. most nem ugrik be, hogy az Lmp-ben kik a társelnőkök?

2019. máj. 5. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
55%
Én például hirtelen az államtitkárokat nem tudnám megnevezni, mert annyi van belőlük, mint a nyúlszar és nagyjából hasonló színvonalat képviselnek. Anon az MSZP-t bírálták, hogy mennyi miniszter dolgozik, a mostani államapparátus pedig többszöröse az akkorinak. Persze érthető, kell a zsíros, jól fizető állás a klientúrának. Most már a propagandának is van külön minisztériuma, Goebbels is büszke lenne rá.
2019. máj. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!