Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltudnátok képzelni Tóth...

Eltudnátok képzelni Tóth Bertalant (MSZP) vagy Sneider Tamást (Jobbik) mint miniszterelnök?

Figyelt kérdés

Nekem valahogy annyira semmitmondóak , még előtte Vona rá azt mondtam, hogy jó szónok, tehetséges politikus, de ezek nagyjából senkik, még párton belül is sokadik emberek voltak amíg szét nem hullottak.


Eltudnátok képzelni valamelyiküket mint Magyarország miniszterelnöke? Illetve kik lennének a többi felelős pozició miniszterei? A Fideszben olyan emberek vannak mint pl.: Szijjártó , Varga Ferenc, stb stb. most komolyan kik pótolnák őket?


Kunhalmi? Bangóné? Nagy Blanka? Szanyi?


2019. máj. 4. 20:28
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%

Nem tudom elképzelni, de ezeket normális ellenzéki sem tudja elképzelni.

Nekem jelenleg Orbán után csak Szjjártó jöhetne.

Akárhogy próbálok más opciókat számításba venni ellenzéki oldalról, mindegyik versenyző szánalmas.

2019. máj. 4. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
63%

Én mindkettőjüket alkalmasnak találom, de nem Magyarországon, hanem Bergengóciában az Óperenciás tengeren túl.

Patkány Ildikót mezőgazdasági miniszternek képzelném.

2019. máj. 4. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
53%
Nem valami jó példát hoztál fel mert szíjjártó csak egy fontoskodó pojáca aki a kormány propagandát képes szajkózni. Barmelyik ellenzeki politikus képes lenne arra amire ő.
2019. máj. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
57%
Még belegondolni is szörnyű mit csinálnának ezek....
2019. máj. 4. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

#3 Ezt ha nem viccnek szántad akkor gondok vannak fejben!

Szijjártó a magyar történelem legjobb és legtehetségesebb külügy minisztere..

2019. máj. 4. 21:01
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Őszintén egy ilyen "eset" után kábé bárkit el tudnék képzelni:

https://www.youtube.com/watch?v=tp486MxQETg

2019. máj. 4. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
44%

#6

Nem tudom, hogy egy Herbál Reality mennyire kompetens forrás, de legyen!

Bármi is a baja (amin nem csodálkozom, ilyen nyomás alatt) NEM elmebeteg és a kisujja körme alatt a piszok többet ér, mint ez a primitív pénz-és hataloméhes, hazug banda, amelyik próbálna a nyomában lihegni.

2019. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Ilyenkor hol vannak az ellenzékiek?
2019. máj. 4. 21:35
 9/13 anonim ***** válasza:
36%
21:01: hogy kicsoda Szíjártó? A hisztigép, aki miatt mindenki röhög rajtunk? Azt hiszem, Rákosiék óta nem okozott több kárt senki nekünk a diplomáciában.
2019. máj. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
30%

Inkább egy külsős miniszterelnök jelöltet tudnék elképzelni ha közös listával indulnak.

Márki Zay-t el tudnám képzelni.

2019. máj. 4. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!