Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti kire szavazatok az EP...

Ti kire szavazatok az EP választásokon és miért? Illetve szerintetek ki fogja nyerni?

Figyelt kérdés
Én a Jobbikra szavazok mert az ő programjuk a legjobb. És szerintem a Fidesz nyeri😭
2019. máj. 5. 09:02
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
34%
Én a Fideszre, nekem tetszik az illegális bevándorlás ellenes intézkedéseik. A többi pártban nem bízok, hogy betartaná.
2019. máj. 5. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
35%

Fideszre.

Mondjuk ebben nincs "megnyerés" csak arról szól, hogy melyik párt, hány képviselőt delegálhat.

Ilyen alapon viszont a Fidesz "nyeri" ez egyértelmű.

2019. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
63%
A momentumra vagy a kutyákra. Egyértelmű, hogy a Fidesz fogja a legtöbb mandátumot szerezni. Akár tetszik, akár nem, kb 2,5 millió ember vakon hisz a Fidesznek
2019. máj. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
27%
A Mi Hazánkra. A Mi Hazánk.
2019. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
17%
DK-ra.. XD (csak viccelek..) Maradok a Fidesznél.
2019. máj. 5. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:
46%
Senkire. Mert nincs értelme.
2019. máj. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:
És a Fideszre szavazoktól kérdem hogy nem zavar titeket hogy több ezer ukrán vendég munkás jön az országba? Egyébként oké tudom nagyon jól növekednek a fizetések de 2010 óta lehet hogy 50 százalékosan növekedtek a fizetések de hiába ha árak meg 70 százalékkosan.... Egyébként lehet hogy a Mi hazánkra fogok szavazni én is.
2019. máj. 5. 10:18
 8/37 anonim ***** válasza:
55%

Én sem fogok elmenni szavazni, de minden párt programját elolvastam, az alapján a Momentum tűnt a legjobbnak.

Szerintem egyértelmű, hogy a fidesz fogja a legtöbb szavazatot kapni.

2019. máj. 5. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 A kérdező kommentje:
Amúgy Dobrev Klára programja se rossz. XD
2019. máj. 5. 10:19
 10/37 anonim ***** válasza:
49%

Nyilván a Fidesz fogja a legtöbb szavazatot kapni.


Még bizonytalan vagyok, valamelyik pártra, ami nem Fidesz, és nem óbaloldal. Ezt hadd ne kelljen magyarázni, hogy miért.


-Momentumban tetszik, hogy ők a leginkább Európa-pártiak, viszont a listájukon van egy volt dk-s, ami eléggé zavar (akkor is, ha nem befutó helyen van).

-A Jobbik Európa-pártibb a néppártosodás óta, de nem annyira, mint én.

-Az LMP EP-programjába belelapoztam, és borzalmas. Egyrészt van ez a beteges atommániájuk, miközben épp, hogy egy atomerőmű ezerszer zöldebb, mint egy hőerőmű (tekintve hogy csak vízgőzt bocsát ki). Másrészt meg a programjuk szerint női kvótákat akarnak bevezetni, szerintem meg a kvótázás diktatúra. De ha már feltétlenül támogatni akarunk valakiket, nehogy már egy borsodi gettóból óriási szorgalommal kitört cigány férfit vagy egy fogyatékkal élő férfit amiatt ne vegyenek fel egy munkahelyre, mert a törvény szerint a szegény sanyarú sorsú középosztálybeli családból származú nőt kell támogatni...

2019. máj. 5. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!