Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Valóban kamu kép és idézet...

Valóban kamu kép és idézet volt amit ezen az oldalon is sokan kitettek Bayer Zsoltról?

Figyelt kérdés

A Bangónés eset után sokan írogatták, hogy mit mondott Bayer Zsolt egy kép meg alatta egy szöveg volt.


Most Ujhelyi is ezt mondta az ATV-ben, de úgy néz ki, hogy ő is csak a kamu képnek ült fel amit itt is előszeretettel tettek ki ellenzékiek?


Itt is sok vitát láttam és kérték a forrásokat de senki nem tudta betenni, csak ezt a képet.


Most akkor mi van ezzel?


Bayer Zsolt beperli elvileg Ujhelyit ezért meg mindenkit aki terjeszti, forrás:


[link]


2019. máj. 5. 14:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
47%

Pesti srácok mint forrás?


ne nevettesd ki magad.....

2019. máj. 5. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
56%

Én múltkor feltettem már ezt a kérdést, sajnos akkor sem tudta senki sem alátámasztani, hogy a kijelentés tényleg Bayertől származik.


https://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__98..

2019. máj. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

#1 Benne van a cikkben az ATV-s videó is, illetve Bayer Zsolt nyilatkozata, hogy beperli érte mert valótlan az állítás.


Innentől miért lényeges, hogy melyik oldalon van? Nyilván nem fogja lehozni Index meg hasonló kormányellenes oldalak amikor ezzel maguk alatt vágnák a fát..

2019. máj. 5. 14:31
 4/16 anonim ***** válasza:
38%

"Pesti srácok mint forrás?



ne nevettesd ki magad....."

Akkor mutass te forrást arról, hogy Zsoca azt mondta, amit a szájába adtok. Valami hasonlót, mint amilyet mi tudunk a Bangóné patkányozásáról.

2019. máj. 5. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Ahogy kinéz, bizony rágalmazás plusz még más volt.


Az Ujhalyi nem egy okos ember.

2019. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
38%

Nos hát Bayerről sajnos tudjuk, hogy nagyon szabad-szájú tud lenni. De ez nem egyenlő azzal, hogy sötét lelkű, rosszindulatú és másoknak ártó is legyen! Márpedig aki kicsit is ismeri, az kizártnak tartja, hogy ezt és az ehhez hasonló - szájába adott aljas szövegeket ő mondta volna.


De semmi értelme mentegetőzni, hiszen aki ebben a történetben is igazán aljas, az az ember, aki ezeket a mocskos és elferdített szövegeket ismert jobboldali közéleti személyek, vagy politikusok szájába adja! Márpedig a net tele van FORRÁS NÉLKÜLI, ehhez hasonló támadásokkal. Ez pedig egyre kevésbé és egyre kevesebb ember számára teszi szimpatikussá a ballibsi oldalt!

2019. máj. 5. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

Ez csak azért fura nekem mert Ujhelyi mindig azzal jön, hogy beperel mindenkit aki valótlant állít róla, mint pl a Szeviépes ügynél.


Most meg egy interneten posztolgatott kép miatt sodorja magát ilyen helyzetbe.. nyílván nem fogja földhöz vágni az 1 milliós sérelem díj ha veszít. Bár lehet ennyit megér az, hogy rossz színben tüntetheti fel a Fideszt és hoz pár szavazót magának.

2019. máj. 5. 14:47
 8/16 anonim ***** válasza:
36%
Bájern zsóti egy mocskos proli.
2019. máj. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
23%

Nem tudom ez az a videó-e, de Bayer mondott már cifrább dolgokat is honfitársairól. De tessék:


[link]

2019. máj. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
#9 Ezt a Soros által pénzelt "civil" szervezetekre és propaganda "újságírókra" mondta Bayer Zsolt.
2019. máj. 5. 17:02
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!