Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerintetek is rettenet...

Szerintetek is rettenet szánalmas lett ez a Fideszt és Közmédiát szidó cikk az Indexen?

Figyelt kérdés

[link]


aszongya: az ismétlés logoja olyan, mint a Fideszé, én szoktam ezt látni, de még sose tűnt, olyannak. Utalnak rá, hogy a Fidesz reklámját nagyrészt lejátszották a a híradóban, ami szerintem is túlzás, de az LMP reklámját is leadták, illetve az RTL híradója is leadta a Fideszét, akkor? ezt miért hallgatja el az Index?


am nem vok Fideszes



2019. máj. 7. 16:38
 1/9 anonim ***** válasza:
73%
Választások során a TV-k dönthetnek, hogy leadják-e a politikai reklámokat. Ha igen, akkor mindenkiét le kell adni (egyelőre), nem lehet vállogatni.
2019. máj. 7. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
ez más itt a híradókban adták le mint hírérték és nem mint hirdetés
2019. máj. 7. 16:48
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Jó ez persze tényleg poénkodás, de én sokszor látom az egyperces híreket meccs közben, feltűnően sokszor éppen a Fideszhez kapcsolódó(mint párt és függetlenül a kormány említésétől) híreket közölnek.
2019. máj. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 tgt ***** válasza:
67%

Az MTV tényleg leadta a Fidesz hirdetését, de nem mint hirdetést, hanem mint hírt:

[link]

Ez a baj. A MTV már régen közpénzből működő kormánypropaganda.

2019. máj. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
uccsó, igen, de az RTL is leadta, illetve amit rosszul írtam nem az LMP-ét hanem Demeter hirdetését is leadta akkó?
2019. máj. 7. 20:21
 6/9 A kérdező kommentje:
2019. máj. 7. 23:38
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért jó lenne az Rtl anyag összehasonlításban. Ezen felül a Nvb-nél lehet panaszt tenni ingyen, ha ennek gyanúja fennáll, ugyanúgy ahogyan a közmèdiànàl tettek.
2019. máj. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Panasz :)
2019. máj. 8. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen, panaszt teszel, megbüntetik x millióra. És? A kormány átrakja az egyik zsebéből a másikba a pénzt...
2019. máj. 8. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!