Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Eltűnik a fehér ember európábó...

Eltűnik a fehér ember európából, már 50 éven belül?

Figyelt kérdés

Tegnap hallgattam egy egyetemi közgáz előadást, ami felkavaró és egyben megdöbbentő volt számomra. Annak ellenére hogy szakártő tartotta mégis nehéz elfogadnom amiket mondott és lenne két kérdésem erről.


Korfákat elemzett. Azt mondta már 30 éven belül a fehér ember 30% alá csökken a kontinensükön. Egyszerűen nem vállalnak gyermeket a fiatalok. Hedonosita életmódot élnek, amire a szórakoztató elektronika fejlődése csak rátesz. A fai fiatalok 30%-a vállal gyereket, ami nagyon csekély szám. Eközben a tudomány fejlődése miatt az idősek tovább élnek. Nem fognak tudni kitermelni a gyerekek és nyugdíjasok eltartásához szükséges élelmet,pénzt a munkások. Ezt migrációval akarja orvosolni az EU, de hibás alapokon teszi. Nem magyarázza el az embereknek, mit miért tesz másrészt az afrikaiakat nem lehet egyből szakképzést igénylő állásokba feltőlteni.


Az a kérdésem hogy valóban ez vár-e ránk? Miért nem beszél erről nyíltan az EU? Miért hiszik azt hogy afrikaiakkal, muszlimokkal pótólható a dolgozó embermennyiség? Miért nem lettünk mi őslakók felvilágosítva ezekről? Miért csak szakelőadáson véletlen kell ezt megtudni?


2019. máj. 9. 09:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen azért nem. Inkább 200 év.
2019. máj. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Persze, kivéve ha Orbán királyra húzzuk az x-et a szavazáskor. Mert akkor megmenekül a keresztény európa!44!Négy! hajrá fityesz
2019. máj. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
26%

Amit leírtál, szerintem valós. Ezt így, ahogy leírtad a második bekezdésben, már én is összeraktam és ugyanezek a kérdések merültek fel bennem.

Nagyon sok aspektusa van, amiről nem tudunk, de talán arra számítanak, hogy a mostani bevándorlók következő generációja majd felveszi az ívet és kb. úgy tartja fenn a társadalmat, mint a 60-70-es években születettek nemzedéke.

Az, hogy miért nem közlik ezt a tervet - ha ez igaz és tényleg nem random könyörületből vannak beengedve tízezrével a migránsok, hanem ez egy valódi megfontolt megoldási stratégia - azt csak azzal tudom magyarázni, hogy nem merik.

Én is kétségbe vagyok emiatt esve, mert már az én gyermekem sem tud olyan Európában élni, mint amilyenben mi, a mostani középkorú generáció éltünk/élünk, de a mi unokáink... el sem tudom képzelni, mi lesz velük.

Én valószínűleg elmennék az Y generáció, de még inkább a Z generáció helyében az Egyesült Államokba.

Tudom, elítélendő, és ott is vannak bajok (most pláne, Mexikó felől is megnőtt a nyomás rendkívüli módon), de sajna ez van, mindenki a saját szerencséjének kovácsa. Ott még talán a 2050-es években is lehet egy kellemesebb vidéki kisvárosban, vagy akár nagyvárosban élni viszonylag minőségi életet. (Amennyiben nem üt be valami más, amiről még sejtelmünk sem lehet - zombiapokalipszis!!! - csak viccelek.)

2019. máj. 9. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
Szerintem nem, még 2100-ig is jelentős lesz a fehér ember aránya, 30-40-50%, csak sokkal magasabb lesz az átlagéletkoruk. A bevándorlók gyerekvállalása is csökkenni fog a jóléttel. Dél-Afrikában nagyon kicsi a fehér népesség aránya, mégis élnek még ott, nagyon nehéz körülmények között is.
2019. máj. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
34%
nem tudom, de az biztos hogy az én gyerekeim fekete-fehérek lesznek :D
2019. máj. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
14%

Ez matematika és nem Orbán-fóbia kérdése!

Vannak statisztikai adatok. Lehet grafikonon ábrázolni. Akit ez nem győz meg, azzal nem lehet mit kezdeni.

Sok kritika éri a polgári kormányt a családtámogatási rendszere miatt, de a hagyományokat ismerő falusiak körèben logikus.

Persze, lehetne betelepítéssel is orvosolni a demográfiai problémát, hisz erre is volt példa a magyar történelemben. De ahhoz feltételek kellenek!

2019. máj. 9. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
66%

Még van rá az esély,sőt ez már régóta zajlik, főleg nyugat európában pl. Franciáknál rengeteg az arab,néger és nem az elmúlt pár éve megindult migráció miatt hanem ez már megkezdődött a 20-ik század elejétől,vagy az angoloknál alig látsz már igazi úgymond eredeti angolt és ez a folyamat most felerősödött az egész kontinensen.

Egy arab családban születik 5-6 vagy több gyerek addig egy európai családnál 1 vagy 2 vagy egy se mert a jólét miatt inkább élvezik az emberek az életet,ez talán inkább nyugat európában van így.

Magyarországon meg pont a szegénység miatt nem vállalnak gyereket az emberek mert fel is kellene nevelni a mai igényeknek megfelelően ami nem egyszerű,persze a barna bőrűek nálunk is szaporodnak hisz őket nem érdekli,hogy hogyan nőnek fel a gyerekeik csak jó sok legyen belőlűk mert akkor több a segííjj.

2019. máj. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
42%
Számít valamit?
2019. máj. 9. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Valóban nem kellett volna Orbánt idekeverni. A kontinens egészéről van szó.


Döbbenetes az hogy a nem is olyan távoli jövőről beszélt. Magam is csodálkozok, hogy 50 éven belül a számítások szerint 1%-alá csökken a fehér emberek száma a kontinensen. Az előadás szerint a függvény szerinti tendenciát vette figyelembe a gyermekvállalásnál illetve beleszámította az importált afrikaiak szaporulatát. Nekem az is féllmetes, hogy 'importált' jelzővel illet embereket. Magyarországot egyébként munkás raktáraknak nevezte, mármint a panelokat. Ez sem piskóta.


Csádban és afrika egyéb területetin már 14 éves korukban leszülnek tömegével a lányok, aztán folytatják 40-ig is. Egy 30 éves hölgynek már az unokája is szül miközben maga is. Elvileg 9,5+ a termékenységi rátájuk. Most ha így számolnak hogy itt is ez várható könnyen prognosztizálható, hogy 1% alá kerülünk szűk 50 éven belül már.


Én azt nem értem, hogy miért nem gondolnak társadalmi feszültségekre, mert papíron matematikailag jól hangzik a migráció. Én olyan dolgokra gondolok, hogy saját maguknak alkotnak politikai pártokat, ahol a saját érdekeit érvényesítik a mienket pedig elnyomják. Az iszlám pl egymást is írtja. Mi lesz itt ahol még afrikaiak, eszkimók is lehetnek ?


A fehér ember könnyen pofára eshet. Eljöhet az idő, amikor nem egymás ellen lázít a bal és jobb oldal, mert a saját közös érdeküket sem fogják tudni érvényesíteni, mivel kevesen leszünk. Onnan hogy már a katonaság is feketékből meg egymást írtó muszlimokból áll már nincs visszaút. Nekünk kapáltak?

2019. máj. 9. 10:42
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Nézd meg az USA-t, ott több évszázada vannak fehér és nem fehér emberek, és a fehérek ott sem tüntek el, annak ellenére, hogy ott is a fehéreknek van jelentösen kevesebb gyereke a többi népcsooporttal ellentétben..
2019. máj. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!