Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Nem lesz abból probléma, ha...

Nem lesz abból probléma, ha szinte soha nem megyek betegszabadságra, mert ritkán vagyok csak beteg? Nem fognak problémázni ezen ellenőrzéskor, hogy X Y miért csak évi 2 napot van betegszabadságon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 15:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
91%
Évi 2 nap?? A párom 15 éve egyetlen napot nem volt.
2019. máj. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 peca1000 ***** válasza:
100%

Dehogy lesz bajod.


Én a 10 év alatt csak 1 hetet voltam lázas, az is akkor volt, mikor rövid ideig munkanélküli voltam.


Soha senki nem szólt még azért (miért is tette volna), hogy nem voltam beteg, és ezért hiányoztam volna.

2019. máj. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
89%
Mégis ki problémázna ezen? Ez a te érdeked, hogy ilyenkor pihend ki magad és a munkatársaidé, hogy őket ne fertőzd össze, ha nem éred fel ésszel, akkor nem kell betegszabadságra menni, kutyát nem érdekli
2019. máj. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk évi 2 napnál már azzal vannak, hogy ez túl sok, nem kéne ennyit hiányozni, vegyek példát xy-ról, aki egy napot se beteg.
2019. máj. 12. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Akkor mi van a terhes anyukákkal, akik 6-7 hónapra mennek szabadságra, utolsó? Őket meg lecseszi a főnököd, hogy miért estek teherbe?
2019. máj. 12. 15:46
 6/13 anonim ***** válasza:
Én 22 év alatt 3 napot voltam voltam táppénzen, azt is az elején, mert nem tudtam mi is az pontosan. Azóta inkább szabadságot veszek ki, ha beteg vagyok.
2019. máj. 12. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
A terhességet sehol se normál táppénzként kezelik, ott fel se merül a táppénzcsalás lehetősége, ami egyébként elég népszerű Magyarországon, főleg az alacsonyabb státuszú munkakörökben.
2019. máj. 12. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Estádio de Felchút ***** válasza:
77%

Nem te döntöd el, és nem is a főnököd, mikor vagy keresőképtelen. Örülj neki, ha kevés ilyen volt.

Viszont betegen ne menj be fertőzni, mert azért jobb helyeken pofánvernek a kollégáid.

2019. máj. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
38%

én 20 éve nem voltam betegség miatt távol a munkahelyemtől.

Fizetem az adót, hogy legyen mit el lopni...(tudjátok kiknek?:))

2019. máj. 12. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 mindentudó99 ***** válasza:
Nálunk nagyon rendesek . Ha beteg vagy azt mondják pihend k8 magad otthon . Nincs gond. Viszon nincs éves bónusz havi bónusz Szépkartya ebedpenz. De nyugodtan pihengess. Magyarul felhullakent is bemennek ha szab8t se kapnak.
2019. máj. 12. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!