Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Szerinted lenne számottevő...

Szerinted lenne számottevő igény egy új jobbközép pártra Magyarországon?

Figyelt kérdés
2019. máj. 12. 20:00
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
Az egykor MDF-tag Gémesi György által vezetett Új Kezdet nevű párt - [link] - jobbközép párt?
2019. máj. 12. 20:04
 2/12 anonim ***** válasza:
16%
A Fidesz jelenleg lefedi az igényeket, akik pedig nem értenek vele egyet azok általában bal oldali érzelműek tehát őket nem nyernéd meg ezzel.
2019. máj. 12. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
85%
MDF, Centrum, MoMa már nincs. Az LMP csak részben képviseli a jobbközepet, a Jobbik pedig pont a középre húzás miatt esik szét folyamatosan. Egy szóval: nincs! :)
2019. máj. 12. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
35%
Minek? Már van egy elég nagy, Fidesznek hívják.
2019. máj. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
47%

A jobbközép az úgy nagyjából a visszafogott, mérsékelt, értelmiségi konzervatívságot jelenti, mint amit kb. Merkel képvisel Németországban.

Szerinted ilyesmire lenne igény Magyarországon? Láthattad, hogy a MoMa is hogy járt.

2019. máj. 12. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
A MoMa szerintem nem volt jobbközép párt.
2019. máj. 12. 20:32
 7/12 anonim ***** válasza:
82%

"Az LMP csak részben képviseli a jobbközepet"


Az LMP-nek semmi köze nincs a jobbközéphez. Ők elméletileg egy zöld párt, akik a szociáldemokraták és a liberálisok között szoktak ülni leggyakrabban a különféle parlamentekben.

[link]

2019. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
39%

Hagyjuk már ezt a jobbközép pártot meg stb.

2 párt van aki nyíltan vállalja a nézeteit, a jobboldali fideszes, és a balliberális DK.

Szóval ne álmodott.

2019. máj. 12. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

"A MoMa szerintem nem volt jobbközép párt."


Akkor szerintem nézz utána, mivel az volt.

2019. máj. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
97%

#2 #4 komcsikáim, attól, hogy jobbosnak szajkátok magatokat, még mindig csak komcsik maradtok.

Én se leszek palvinbarbi, ha sokat mondom magamról.


Ahogy valaki mondta volt: "kommunista kutyából nem lesz demokratikus szalonna" ;)

2019. máj. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!