Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bayer Zsolt zseniális?

Bayer Zsolt zseniális?

Figyelt kérdés

Legutóbbi Bayer showban Bangóné patkányozásának visszhangjáról volt szó, hogy mennyire ráfesztült az MSZP. Ott volt a labda nála, mert ugye sokan őt vették elő, mivel korábban egy beszédében patkány jelzővel illette a nyugati liberális lakájmédiát. Újhelyit is ezért perelte be. Miközben Bayer csak a nyugatól pénzelt újságírókra mondta ezt, nem egy pedig egy komplett szavazótáborra, ahogy Bangóné az MSZP szaktagozatának elnöke tette. Bayernek el kellett magyarázni a helyzetet úgy, hogy ne vonja vissza a mondatai tartalmát viszont ne illesse alpári jelzővel a lakájmédiát sem. Ezt egy zseniális csavarral meg is oldotta.


Bayer a showban elmondta, hogy egy patkány sem olyan aljas mint az újságírók és a politikusok. Bemutatta, hogy Gyurcsány korábban azt mondta, hogy "telepre vitetné" a kóbor kutyákat (Fidesz szavazókat), Mesterházi az MSZP kongresszusok a kötelet bekiabáló résztvevőnek azt mondta azt kapnak majd a Fideszesek stb stb...ez mind benne volt a Bayer showban május 5.i adásban.


- - -


A lényeg, hogy a patkány jelzőt sikeresen visszavonta, úgy hogy a tartalmat nem kellett eközben megváltoztatnia. Mert aki ennyi aljasságot csinál az már ember.

Ezek a gondolati játékok jelzik, hogy Bayer Zsolt zseniális. Mi a véleményed?



2019. máj. 13. 06:34
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
75%
Lehet, hogy nektek igen, de itt, a hanyatló nyugaton, elmebetegnek nevezik az ilyet.
2019. máj. 13. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
72%

Nem tudom, zsenilás-e, mert én nem tartozok a magyarok közé. Várom, mikor kerülök sorra, mikor fog saját lábával kirugdosni.

A zsenik mind őrültek. Ha erre fókuszálunk, akkor ő bizony zseni. Csak nem csendes őrült, hanem jó hangosan az, s veszélyes az országra.

Ha a fideszesek ki vannak akadva Bangónén (elítélem őt is, nem kell izgulni), akkor már B.Zs. 5-ös számú tagkönyvét is régen el kellett volna venniük.

2019. máj. 13. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 Andizsuzsi ***** válasza:
79%

Nem a nyugati médiát patkányozta. Jobb lett volna, ha patkány ügyben pont ő csendben marad.


"Fókuszáljunk majd aztán arra a kitételre, amikor is a miniszterelnök azt mondja: és majd a választás után elégtételt veszünk, Mer' ugye azóta az összes patkány azon sivalkodik, hogy a miniszterelnök megfenyegette őket."


Ha az zsenialitásnak számít, hogy valaki mindig tud arra nyalni, amerre kell, és úgy forgatni azt a bizonyos köpenyt, hogy közben szeme sem rebben, akkor igen, zseniális.

2019. máj. 13. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
64%
A Teknős a zseniális, nem Bayer.
2019. máj. 13. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
17%

😄😄😄

Akiket ennyire zavar Bayer Zsolt, mint publicista, az ne szavazzon rá, vagy a fideszre! Mi sem fogunk sem Bangónéra, se az mszp-re! Oszt jól van.

Koncentráljatok Puzsér Róbertre! 😄

2019. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 Molyember ***** válasza:
82%

Csak egy agresszív bunkó, ami rettentően tetszik a fideszes nemzeti-polgári keresztényeknek. Ez csak őket minősíti.

Bangóné patkányozásán én is felháborodtam, nem normális ez a nő. A patkányok jól szervezett közösségben élnek, figyelnek egymásra, szociálisan fejlettek, és meglepően intelligensek. A Fidesz ezzel szemben tekintélyelvű társadalmat erőltet, a leszakadókba még rúgnak is egyet, és a rajongóik minden baromságot elhisznek nekik. Nincs párhuzam a kettő között.

2019. máj. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 Alain Delon ***** válasza:
84%
Van az a szint, ami alatt bájermájer zseninek számít. Úgy látom, te is ott vagy.
2019. máj. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
49%
És nagyobb fegyvere is van !
2019. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:

Volt egy mese a 89-es években Tini ninja teknőcök, teknősök voltak. Raffaello, Donatello...négyen-öten voltak már nem tudom. Egy radioaktív sugárzás következtében nőttek 150-160 centire, és álltak két lábra. Harcosok voltak, minegyik értett egy speciális fegyverhez,kard,bot,ninchaku,kés...

Aki kiképezte őket egy patkány volt, őt is sugárzás érte. Ez a mese szolgált arra, hogy a pizza. Mi a franc az a pizza? Miért nyúlik? A sajt miatt, de akkor nem tudtuk. A patkány egy okos állat, túlélő.

2019. máj. 13. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
70%
Bayer+show+zseniális egy oldalon belül ez nekem értelmezhetetlen. De én nem is vagyok zseniális.
2019. máj. 13. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!