Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért nem delegálnak az...

Miért nem delegálnak az ellenzéki pártok képviselőket a szavazókörökbe?

Figyelt kérdés

Nincs kit? Vagy a "választási csalás történt" receptre készülnek?

Nálunk papíralapú szavazás van. A szavazást lezáró és aláírt jegyzőkönyvvel, mely szavazatok újra számolhatók!!!



2019. máj. 14. 15:13
 1/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
Mert még ahoz is gyengék hogy egy egy főt biztosítsanak egy választókörzetbe. Egyébkent nalunk falun m8ndíg van ellenzéki. Jobbikos biztosan őt ismerem tudom hogy jobbikos. Fideszes szokott lenni. A többi ki tudja. Nem tudom szimpatizansok.
2019. máj. 14. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 mindentudó99 ***** válasza:
100%
# nem tudom milyen szimpatizánsok
2019. máj. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálunk minden épkézláb párt küldött szavaztszámlálót. Amelyik körzetenként nem tud egy embert kiállítani, az ne induljon választáson.
2019. máj. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk két fideszes, egy dk-s a felhozatal. Mondjuk nyuggerkörnyék, úgyhogy ezen annyira nem csodálkozom. Az elmúlt években láttam már itt érdekes dolgokat. 80 feletti öregeket, akik azt se tudták miről vagy kire kell szavazni, csak jöttek, mert a "Viktor azt mondta nekik". De volt olyan néni is, aki délután visszajött és ott bőgött nekem, hogy engedjem újra szavazni, mert ő a Gyurcsányra akart szavazni, de véletlen a szocikra húzta az X-et.
2019. máj. 14. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Ha nem delegálnak, akkor utólsg (is) fent lehet(ne) tartani a választási család illúzióját!

Taktika....

Azért azt balogéknál kínos beismerni, ha az ellenfél győz! Nem ezt ígérik!

2019. máj. 14. 16:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Azért ez kicsit kínos, egyben viszont jó indok arra, hogy csalást lehessen óbégatni. Én is erre tippelek az mellett, hogy ennyire kevesen lehetnek.
2019. máj. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

2 válasz lehetséges:

1. Nem tud, mert nem találnak 1-1 szimpatizánst minden szavazókörben, aki hajlandó beülni. Ebből nekem az következik, hogy annyira gyengék, hogy nem találják meg a szimpatizánsaikat. Tehát, miért kell kétségbe vonni a kétharmadot akkor, mikor a fidesznek ez nem okoz technikai problémát?

2. Nem akar! Mert a vereséget lehet majd választási csalásra fogni! Mellyel egyúttal sok tízezer embert megvádolnak tisztességtelenséggel. Márpedig (szerintem) az a tisztességtelen gazember, aki előre készül a gaztettére!


(Még szerencse, hogy nálunk papír alapú szavazás van!)

2019. máj. 15. 07:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!